Sayfa 53/550 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 4393 madde; 417 - 424 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Güzelim bilanço phiç oldu

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Sabah açılışta bloomberg hiç başka işi yokmuş gibi 2. çeyrekte satışların geçen yıla göre düştüğünü televizyon ekranına yazdı. Hayatımda ilk defa ilaç ile ilgili bir bilanço detayının(Tek olumsuz faktördü bu bilançoda) böyle ekranda paylaşıldığını gördüm. Eğer bu vurgu sipariş değilse ben hiçbir şey bilmiyorum. Bu krizde sadece ikinci çeyrekte 100 milyon kar yazmış onu da söylüyor ama olumlu bir artış vurgusu yok. Arkasından baskı kuruldu kağıda. Belli ki Bülo bu işten memnun değil. Şirketin unutulmasını istiyor. Bu Deva daki speki eczacılarda Bülodan bağımsız hareket ediyor olmalı.

3. Aynı ekranda Ereğlinin 2. çeyrekte 500 milyon kar yazmasını olumlu olarak niteledi. Bugün Ereğli ciddi yükseliste. Dünya da çelik sektörü krizde oysaki. Türkiye de ha keza. İşte böyle yürütüyorlar işlerini.

4. bıktırma stratejisi uyguluyorlar ben yemem kim yerse 50 kg. lik yayın oltaya sık gelmez y.t.değildir

5.  Alıntı Originally Posted by ayyıldıx Yazıyı Oku
    Kar ve piyasaya göre fiyat düşük değil

Uzun vadede varlıklarını değerlendirirse daha fiyatlara gelir

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Bilanço sonrası (dün) Hisse fiyatı düşük değil diye yazmıştım.

Sabah düşen hisselerle çok güzel trade imkanı verdi.

Kısa vadeli Bilançosu daha iyi hisseler alınabilirdi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. Yatırım finans hergun gömüyor..
    Bugün capital açığa mal verdi..
    Oyun büyük eczacı da
    Kartal belediyesi imar işleri ,sonuca varırsa..
    Farkına varan, gazı kökler..
    Gazı olmayan da nohut kuru fasulye yesin.
    Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun,sattın galiba..
    Olur böyle vakalar
    .
    Ecz ilacı satan kekolar
    Satmadım duruyor. Ama bilançonun beklentiyi karşılamadığını söylemiştim. Bugün hisse fiyatında bunu görmüşsündür artık. Elhamdülilah bilanço okumayı biliyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Sabah açılışta bloomberg hiç başka işi yokmuş gibi 2. çeyrekte satışların geçen yıla göre düştüğünü televizyon ekranına yazdı. Hayatımda ilk defa ilaç ile ilgili bir bilanço detayının(Tek olumsuz faktördü bu bilançoda) böyle ekranda paylaşıldığını gördüm. Eğer bu vurgu sipariş değilse ben hiçbir şey bilmiyorum. Bu krizde sadece ikinci çeyrekte 100 milyon kar yazmış onu da söylüyor ama olumlu bir artış vurgusu yok. Arkasından baskı kuruldu kağıda. Belli ki Bülo bu işten memnun değil. Şirketin unutulmasını istiyor. Bu Deva daki speki eczacılarda Bülodan bağımsız hareket ediyor olmalı.
    Koskoca aracı kurumlar zaten bilançoyu bloomberg ekranından görüyorlardır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 53/550 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •