Sayfa 87/550 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 4394 madde; 689 - 696 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Global alıma devam etmiş. 1.143 bin lot. İki günde 11.560 lot. Fazla zıplatmadan alım yapmaya çalışıyor. Bu dolaşımdaki hisselerin % 8.5 unun patronun kullandığı aracı kurum Global (Eski Ecazacıbaşı menkul) tarafından alınması. Bakalım altından ne çıkacak. Büyük ihtimal yan hesaplardan mal devir teslimi olmalı.

Alıntı Originally Posted by guerra Yazıyı Oku
    Filler tepisiyor
    çimenler eziliyor.
    Ytd

Günaydın bol kazançlar arkadaşlar..

Pazartesi Globalın aldığı 10.5m lotu bugun takaslarda göremiyorum.

bu aldığı lotları diğer kurumlara parça parça aktardı mı? Bilemedim eskisi gibi değil artık takaslar kim nerde 50 tane yerde hesabı mı var... demek ki bir kurumun o şekilde alması çokta dikkat etmemek lazım.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. Global hala alıyo

Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    Global hala alıyo
    evet dünde aldı ama lotlar ortada yok? pazartesi aldığı hisseleri aynı gün diğer kurumlara virman yapıyor sonra kendi topluyor amaç ne anlayamadım mal toplamak mı? yoksa trade ile para kazanmak mı?

Trade yaparak çokta güzel kazanıyorlar gibi düşünüyorum artık...

bugün global yine topluyor ama tera yatırım, alternatif yatırım takası ekside açığa satış yasak diye biliyorum hissede bu yüzden de büyük ihtimal globalın kendi malı onla beraber oyak'ın sattığı mallarda globalin diye tahmin ediyorum.

Bu şekilde mal topluyor diyebilir miyiz?

bence diyebiliriz, zaten Global pazartesi aldığı 10 milyon lotu sadece dışarıdan alsa hisse 2x olur.

Bunlar hep tahminim bol kazançlar herkese

7. Deva'nın speği son hisse alımlarından sonra bizi terketmiş görünüyor. Bugün deva tavan biz hala ıkınmaya devam. Galiba spek malları kaptırdı gerçekten. Bu tahtada patrondan bağımsız iş çok zor.

Bugün Global ne kadar almış paylaşan olabilir mi?

Sayfa 87/550 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •