Sayfa 336/550 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon
Arama sonucu : 4394 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1.  Alıntı Originally Posted by cardia Yazıyı Oku
    öğleden sonraya bişey kalmadı bakalım hayırlısı
    Mal yedirme gibi hareketler yapıyor, boyle durumları sevmem hele endeks te buna çanak tutarsa , umarım yanılırım .
    Asla , kat'a ,kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. yuvarlak cümlelerle geçiştirmişler

4. Banka bilançoları sonrası borsada ara ara enflasyon düzeltmesi hariç hicbir şey beklemiyorum. Secimlere tek bir lot ilaç hissesi satmadan gireceguz anlamini tasiyor. En dogru secim mi emin degilim ama bu adamlarin kendilerini guvenli tarafta tutacaklarindan eminim..Tabii BE ve FE kardeslerin guvende olmalari yatirimcilarin da haklarinin ayni olcude korunacagi anlamina gelmiyor. Hayislisi veya hayirsizi ne olursa olsun artik!
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

5. Semih Akgün un ortaklar arasında olması beni şaşırttı , kendisi emlak isindeydi sanırım , sinpaş tan tanırım , ilginç kim kimi takip ediyor anlamış değilim , buradaysan yaz Semih Bey ne düşünüyorsun açık olarak .

Yatırım tavsiyesi olmayan önemli not bir anda 9.2 lerde görürseniz şaşırmayın , 10 üzeri görürseniz de sevinin fakir fukaraya pide falan dağıtın .

6. Eczacı grubunda genel kurullarda böyle adamlar çıkıp yönetime yağ çeker. Bunlara majestenin küçük yatırımcısı diyorum ben. Bu adamlar genel kurul tutanağına geçirmek amacıyla konuşur. Mesela orada isyan çıktı niye tutanağa geçmiyor. Çünkü yazman patronun adamı. Konuşmak da boştur. Orda konuşmanın yanında önceden hazırlanmış flash belleği bakanlık görevlisine verip tutanağa geçene kadar orada beklemek gerekir.

O toplantıda 15-20 kadar katılımcı vardı. Bir bölümü isyan etti. Seyfo denen atıl kurt her soruya içi boş cevaplar vermeye kalkınca patronu kürsüye çağırdı. Patron haklı isyanlara karşı "mesaj alınmıştır" dedi.Ama gel gör ki tam olarak hangi mesajı aldı meçhul.

7. Bir eleştiride orada isyan eden genç arkadaşlara olsun. Orada bulunanlar genel kurul gündem maddelerine evet cevabı verdiler ya da hiç oy kullanmadılar. Mesela faaliyet raporu, finansal tablo, yönetim kurulunun ibrası, denetçi şirketle ilgili oylamalar kilit maddelerdir. Bakın bakalım bu genç arkadaşlar bu maddelere niye hayır oyu vermemişler.

8. Evet doğru aslında majestelerinin hizmetinde gibi , katılıyorum Semih in tarzı üzmez , her karara şerh konulsa şerh düşen herkesin ismini yazmak lazim gelir ki patron çok vakit kaybeder bu da bir protesto olur .
    Ancak patronlar çok basitçe vekaletname verip gorunmeyebilirler , seyfettin gibiler de he he ile geçiştirir.

Sayfa 336/550 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •