Sayfa 341/550 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon
Arama sonucu : 4394 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Adamlar dolandırıcı ve yüzsüz. Hala 65 cent fiyat. Bunu tartışmak saçma. Adamın bu işte mesajı diyelim ki 2-3 liralık bir yükseliş. O ne ki. Hala 1 usd etmez. Yeni normale alıştırmanın bir türü bu da 2- 3 tl lik artışa sevinmek. millet 1.2 usd den almış 80-90 cente sevinecek. Bunların utanmazca oluşturduğu atmosfere uyum sağlamış olacak. İstedikleri bu sanırım.

2. Adamların gönderdiği gün bile manidar. Akşamda 3 aylık bilançoyu gönderir. Bayram tatiliyle tansiyonu düşürecek Güya 2 önemli raporu Hiç edecek , Her şey ince hesap , şark kurnazlığı . yersen ytd

3. Bir de şerefli insanlar gibi gezmiyorlar mı? Adamı zıvanadan çıkartır. Bu kadar namussuzluk yıllara sari dolandırıcılık. Ama hala kasılarak gez.Genell kurul çıkışında her yanına yanaşan konuşan kişi kendisine vuracakmış gibi tedirgin ve korkak. Niye tedirgin ki. Herkes aramadan geçmiş zaten. Yoksa kötü bir şey yapmışta onun sonuçlarıyla yüzleşmekten mi korkuyor. Ben de bu kadar yüssüzce yıllara sari dolandırıcılık yapsam ben de korkarım, canı yanan biri karambolde yumruğu yapıştırıverir bana. Gene insanlar iyi niyetli. Bu soyguncuya laf anlatmaya çalışıyor.Aslında herşey ortada.

4. Çıkmış çok şey beklemeyin fiyat konusunda diyor. Eğer yükselirse yeni mağdurlar oluşurmuş.Aslında itiraf ediyor fiyatı ben tutuyorum diyor. Niye gelecekteki yatırımcılar mağdur olmasın diye mevcut yatırımcıları mahvediyorum diyor. Senin işin mi fiyatı kontrol etmek. Borsanın doğası bu piyasa fiyatı oluşumuna müdahele etmemek. Etmek suç. Manipülasyana girer. Ne dediğinin farkında değil. Sana ne fiyat ne olursa olur.

5.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Çıkmış çok şey beklemeyin fiyat konusunda diyor. Eğer yükselirse yeni mağdurlar oluşurmuş.Aslında itiraf ediyor fiyatı ben tutuyorum diyor. Niye gelecekteki yatırımcılar mağdur olmasın diye mevcut yatırımcıları mahvediyorum diyor. Senin işin mi fiyatı kontrol etmek. Borsanın doğası bu piyasa fiyatı oluşumuna müdahele etmemek. Etmek suç. Manipülasyana girer. Ne dediğinin farkında değil. Sana ne fiyat ne olursa olur.
    Rapora çok hızlı göz attım. Önemli notlardan birini Monrol'un terapötik ürünler tarafındaki gelişimi olarak gordum. Yapi grubuna yine en başta geniş bir yer ayırmışlar. Temizlik kağıtları grubu da öyle. Tele tıp alanına bakıyorlarmış. Rapora hızlıca göz attıktan sonra hepsi tamam da borsaya yansıması en hızlı bu Kartal projesine başlangıç verilmesiyle oluşacak diye düşündüm. Lansmana kadar olan fiyat hareketleri uvertür olabilir.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

6. Akşama yine grafikler havada uçuşur

7.  Alıntı Originally Posted by cardia Yazıyı Oku
    Akşama yine grafikler havada uçuşur
    Evet hemen bir çizgi çekip bak ben demiştim vb. Bunları ne yapmak lazim bilmiyorum ama aklıma sadistçe fikirler geliyor.

Patron " meşajı "almış gibi , , imkanı olan telefonu da Şarza takıp Meşaj laşsin , faideli bir iş sonuçta .Gerçi gelecek sene genel kurula kadar kapatmıştır gelen kutusunu .

8.  Alıntı Originally Posted by cardia Yazıyı Oku
    2021/3 141m kar var bu sene ki yani akşamki tahminim 2022/3 390m tabi gönlümden geçen 550m
    2022/3 190.6m yine husran

Sayfa 341/550 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •