Sayfa 356/550 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon
Arama sonucu : 4394 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Bütün dert İlacın piyasanın diğer muadil hisselerine göreli olarak avantaj sağlaması. Bir kerecik olsun böyle olması. Ve isteyenin buradan iyi bir Karla hisse değiştirebilmesi. Yoksa 1-2 sene sonra Yeni IMF programı uygulansın bütün piyasa şaha kalkmış, Biz göreli olarak aynı kalırız. Mesele dediğiniz gibi şimdi avantaj sağlayıp at değitirebilmek.

2. Şu da var. İstanbul'da ev fiyatları siyah lale soğanı fiyatı gibi olmuş. Fırsat bu fırsat, eczacılar hem Ayazağa hemde Kartal arsalarını bu ortamda değerlendirmeli. 2 yıl sonra bu piyasa koşulları kalmayabilir. Demir tavında dövülür.

3. GAP a düşen arsayla ilgili durum açıklamasının olumlu etkisinin gazını almak için az yukarı yapıp sonrasında aşağılara tekrar dönüyorlar.Bunlar düzenbaz yani bu tam bir sht..lk. bu yapılanlar.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

4.  Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    GAP a düşen arsayla ilgili durum açıklamasının olumlu etkisinin gazını almak için az yukarı yapıp sonrasında aşağılara tekrar dönüyorlar.Bunlar düzenbaz yani bu tam bir sht..lk. bu yapılanlar.

Biliyorsunuz, " bu defa da mı olmadi!" dedirtmeyi çok severler. 5-10 yılda bir istisnası olur. Hicbir beklentiye girmeden bu defa islerin farklı olması sürpriz olmaz. Sürpriz olmamasını sürprizden sayacak olmanın çelişkisini ortaya bırakıyorum.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

5. Ben bugün gönderilen kap bildirimini olumlu buluyorum daha işin başından böyle bir bildirimin gönderilmiş olması hissenin yeterince toplanmış ve artık fiyat olarak ederine gelmesinin gerektiginin bir göstergesi olabilir. Tabii ki bu benim kendi kişisel görüşüm kesinlikle Y.T.D.

6.  Alıntı Originally Posted by Down54 Yazıyı Oku
    Ben bugün gönderilen kap bildirimini olumlu buluyorum daha işin başından böyle bir bildirimin gönderilmiş olması hissenin yeterince toplanmış ve artık fiyat olarak ederine gelmesinin gerektiginin bir göstergesi olabilir. Tabii ki bu benim kendi kişisel görüşüm kesinlikle Y.T.D.
    Biz bu hissede kaşarlandık. Çok şey biliyoruz bu hisse ile ilgili. Eh bıkkınlıkta var. O yüzden artık karamsar olduk. Zihnimiz öngörümüz kirlendi.Umarım sizin düşündüğünüz gibidir. Bu sefer inşallah yanlış alarm değildir. Bu kez iyi diyelim iyi olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by cardia Yazıyı Oku
    son kez ttotemliyorum Salı öğleden sonra )
    Ha ha ha ha ))) Bu sefer oldu

8. Salı sallandı tamam da ,umarım ki çarşamba çarşafa dolanmayacak.
     Alıntı Originally Posted by cardia Yazıyı Oku
    Ha ha ha ha ))) Bu sefer oldu
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

Sayfa 356/550 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •