Sayfa 98/549 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 4390 madde; 777 - 784 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. 1-Kartal arazisi ana holdinge ait 318 dönüm.
    2-Arnavutköy arsası Holdinge mi yoksa Eczacıların şahsına mı ait bu, bilinmiyor. Şahıslarınsa hiç hesaba katmamak gerek.
    3-Silivri arsası 950 dönüm sanırım. Bu arsa İlaç tüzel kişiliğinin bilançosunda yer alıyor.
    4-Ayazağa arsası 76 dönüm İlacın bilançosunda yer alıyor.
    5-Kanyon AVM nin % 50 si ve Kanyon ofis binasının tamamı İLacın bilançosunda yer alıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    1-kartal arazisi ana holdinge ait 318 dönüm.
    2-arnavutköy arsası holdinge mi yoksa eczacıların şahsına mı ait bu, bilinmiyor. şahıslarınsa hiç hesaba katmamak gerek.
    3-silivri arsası 950 dönüm sanırım. Bu arsa ilaç tüzel kişiliğinin bilançosunda yer alıyor.
    4-ayazağa arsası 76 dönüm ilacın bilançosunda yer alıyor.
    5-kanyon avm nin % 50 si ve kanyon ofis binasının tamamı ilacın bilançosunda yer alıyor.
    bu arazilerle bu fiyat resmen dalga geçmek gibi

3. Sorun şu ki biz bu taşınmazların sahibi değiliz. Üzerinde söz hakkımız yok. Diyelim sattılar yıllar içinde parayı iç ederler. Örneğin İlaç İlaç üretim birimini Zentivaya 800 milyon dolara sattı. Bu parayı yıllar içinde alay eder gibi holdingin labirentlerinde erittiler.
    Şimdi İlacın uhdesinde olan taşınmazlar bizim açımızdan tavşanın suyu. Holdingin bilançosunda olanlar ise tavşanın suyunun suyu.

Pİyasa bunların huyunu suyunu iyi bildiği için herkes uzak duruyor.

üç aylık takas

7. Her an büyük bir çıkış başlayacak gibi..
    Başlarsa da selec gibi olur muhtemelen...
    Yatırım tavsiyesi değildir

8. Arkadaşlar sattım kurtuldum eczacı ilacı şeker banka geçtim şu anda borsada en uygun kağıdı

Sayfa 98/549 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •