Sayfa 205/549 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon
Arama sonucu : 4386 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1.  Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    Resim atamıyorum ama yıl başından beri yabancı toplam satışların %96.5 unu yapmış. Citi ve deutche. İki kurum. 20.5 milyon lot satmışlar toplamda. Ellerinde kalan 7.5 Milyon lot civarı. Umarım satmazlar ama bence onlarıda satacaklar. Yabancı satışı bitince hareket başlar bence...
    Fakat genelde yabancının alışa geçtiği hisseler çıkıyor, yabancının çıktığı hisseler posası kalmış işi bitmiş hisseler oluyor, devada citi ve deutsche alışa geçtiği zaman yükselmişti, citi deutcshe uzuncu oluyor tahtalarda, bistin en ucuz kağıtarından biriyiz ama tahtacı ısrarla buralardan lot toplama derdinde görünüyor, bizim tahtacı katarlıları da ufak bir miktar terste bıraktı,

2. Zentiva (sanofi)'ye satıştan sonra ecilc'ın Lüleburgaz'da 1milyon m2 cıvarı arsası bünyesinde kalmış, bilmiyordum!

https://parselsorgu.tkgm.gov.tr/#ara...52009749412537
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Herkese merhaba. 6.49'dan aldım, unuttum. Bol şans.

4. Holding temettü ödemesini 2. çeyrekte yapardı,bu yıl erken ödedi 48,5 milyon tl 1.çeyrek bilançosuna yansıyacak..kur farkı karı da belki daha fazlası olacak.Kartal belediyesi imar onayı beklentisiyle 9,06 görmüştü,önü açıldığı halde düzeltme çok derin oldu,her an Büyükşehir onay haberi muhtemeldir.Piyasadaki genel bozulma imar onayı ve bilanço beklentisini bozmaz,fiyatlama ise ne derece etkilenir bekleyip göreceğiz.

5. Sıra ilaçta galiba o gidiyor, asla yatırım tavsiyesi değildir.

tüm sağlık gider ilac gitmezz yazılı kural oldu resmen
    ytd

7. memlekette herseyin fiyati 2 ye 3 e katladi, herhalde en adi sey bu olsa gerek, anlamak mumkun degil, mal kiymetliyse fiyat yukselir, mal kotuyse fiyati duser, bu lanet sirket hangi kategoriye giriyor anlayamadim bence bu sirkette inatlasmadan ote buyuk bir plan var.hakkimizda hayirlisi.

8. Minnacık trilc piyasa değeri olarak aslanlar gibi arsaları avm leri türk ilaç sektörünün neredeyse yarısına yakın dağıtımını yapan üstüne üstlük çok ciddi döviz stoğu olan borcu hiç olmayan ecılc yi geçti....Borsa bunuda bize gösterdi helal olsun......ytd

Sayfa 205/549 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •