Sayfa 199/549 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 4391 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Böyle devam ederse özelden konuşalım genel kurul öncesi biraraya gelelim biz hem İngiliz centilmeni oluruz hem Tophane ............. si ne gerekirse o .

2. Biz onu algyo genel kurulunda yaptık.

Biraz sarstık , o kadar !

https://www.borsagundem.com/haber/al...isyani/1398348
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Evet bu yazıya tamamen katılıyorum bu hastalıklı ruh yapısı ile ilgili çocukken bu tarz ailelerde sevgi vb olmaz katı disiplin le yetişir ve kimseye acimazlar ,fakir bir ailenin aynı kaptan yemesinin sıcaklığını asla görmezler , paraları çok olur ama insanliklari kurduklari vakıflara devredilmiştir, sonsuza kadar yasayacaklarini zannederler , karşıdakini acitmadan huzur bulmazlar .Burada da oyuncağı paylaşmayan çocuk görüntüsü var .Aslında fakir çocuğu kıskanıyor..😁😁😁
    Freud bile daha iyisini yapamazdı , dalga değil inanıyorum böyle olduğuna.
    son nefeste öbür tarafa mal götüremeyeceğini anladığı an geç olacak ve birgün sinegogda onada pamuk tıkarlar.

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    bekliyoruz bakalım ne olacak alarko guzel bir banda yerleşti sıra bunda
    altta 7.15 7.05 6.93-97 var.. secmece kesmece ve 4 gün..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. Hala genel kurul ve temettü bildirimi gelmedi. Bugün 11. gün. Bu gecikme hayra alamet değil. Rutin olan bilanço açıklanmasından sonra 1 haftada temettü ve genel kurula ilişkin bildirim geirdi. Bir şeyler pişiriliyor olabilir. Şüphelerimizde haklı çıkabiliriz. Umarım korkumuz yersiz çıkar.

Soralım o halde. "Mutfakta biri mi var?"

6.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Hala genel kurul ve temettü bildirimi gelmedi. Bugün 11. gün. Bu gecikme hayra alamet değil. Rutin olan bilanço açıklanmasından sonra 1 haftada temettü ve genel kurula ilişkin bildirim geirdi. Bir şeyler pişiriliyor olabilir. Şüphelerimizde haklı çıkabiliriz. Umarım korkumuz yersiz çıkar.

Soralım o halde. "Mutfakta biri mi var?"
    Covid endişesi nedeniyle genel kurul için acelesi olmayabilir. Kolaylıkla 30 kuruş temettü verebilir. Bu yıl faizler yüksek gideceğine göre şirketin içinde kalsın da isteyebilir.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

7.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Covid endişesi nedeniyle genel kurul için acelesi olmayabilir. Kolaylıkla 30 kuruş temettü verebilir. Bu yıl faizler yüksek gideceğine göre şirketin içinde kalsın da isteyebilir.
    Yav, onların temettüsü eksik kalsın. Adil bir fiyatlama olsun yeter. Satıp kurtulalım. Benim derdim bu gecikmenin hayra alamet olmaması ihtimali. Selamlar bu arada.

8.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Yav, onların temettüsü eksik kalsın. Adil bir fiyatlama olsun yeter. Satıp kurtulalım. Benim derdim bu gecikmenin hayra alamet olmaması ihtimali. Selamlar bu arada.
    hocam iyice tirsmaya basladim hayra alamet degil derken, cekinceniz ne.

Sayfa 199/549 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •