Sayfa 194/550 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 4397 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Utan utan,adına bak yaptıgın hareketlere bak.Senin için adın,ünün hiç mi hiç degeri yokmuş,yazıklar olsun.

2. Günler sonra bugün ekran görünümü hoşuma gitti.

Yatırım tavsiyesi degildir.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

3. TRILC alamayanlar ECİLC Almak için kuyruga girer artık
    Parasını büyütürken küçülen insanlarlardan eyleme Amen
    Sizi liste başına aldım zamanı gelecek helallesecegiz ama ben DEİSTİM

Bu şirketin artık ünvan değişikliği yapması lazım

İlaç ile bir ilgisi kalmadı şirketin insanları yanıltıyor !

5. Buralarda yazan sayısı 5 i geçmezdi yeni arkadaşlar gelmiş, belliki bir miktar mal dağıtmışlar umarım dağıtılanları tez zamanda toplarlar yoksa sancıya devam.
    Burası bir değirmendir, adam öğütür.
    Bol kazançlar dilerim.

6.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    artık fiyat seviyeleri öyle saçma hale geldi ki, yatrımın 1 günde kendi fiyatının üzerine koyduğu 4.9 tl ilaçın fiyatının % 67 si neredeyse. Yani iki günde ilacın toplam fiyatından daha fazla artıyor demek bu durum.

Tekrar vurgulayalım, yatırımın en büyük varlığı ilacın % 29 u ve ikinci olarak holdingin % 11i. Yatırım hiçbir koşulda toplam değer olarak ilacın üstünde olamaz. özsermaye karşılaştırmasıyla yarısı bile olamaz. Ama şu anda ilaç 5 milyar, yatırımsa 6 milyar tl. Hiçbir birleşme işlemi bunu gözardı edemez. Düşünelim. Bu iki tüzel kişiliğin sadece % 20 si oranlarında halka açık. Gerisi holdingin yani % 80 halka açık değil. Bu durumda spk değil ttk hükümleri geçerli olacaktir birleşme konusunda. Bunu bir uzmana danışmak lazım. O da tabi böyle bir şey olacaksa. Yalnız bu tür uzmanlar paralı asker gibiler. Hemen büyük sermayenin yanında yer alıverirler. Ben birleşme olsa bile spk değil ttk hükümleri geçerli olur diye düşünüyorum. Bilanço esaslı birleşme de parite 1 e 3.11 dir. Yani fiyat 18.5 olur.

Birleşme olur demiyorum, sadece fikir jimnastiği yapıyorum. Olur da olursa olasılıklar konusunda sesli düşünüyorum.

Yakın zamanda bu işin rengi belli olur. Genel kurul tarihi ve temettü açıklansın, o zaman bir ön izlenim edinebiliriz.

Ek: Yatrımın fiyatı 10 tl iken 1 lir temettü verdiğinde çok iyi bir gelirdi. şimdi 60 tl iken 1.5 lira temettü verse bile çok düşük kalacaktır.
    ağam kaç olsun istersin meselesini biliyormusun
    hiçbir yorumum yatırım tavsiyesi değildir...

7. süslüüü zulme devam ediyor mezara götürecek

8. ortlama hacimleri 40 50 milyonlarda olan kağıdı 10 milyonlara hapsetti, buradan iş çıkmayacağını anlaması gerek, millet 5 gün önce aldı 3 gün sonra sana 80 bin mi bırakacak, malı kitlediysen malda olur millet o malı da yükseltmeden alamazsın, bilançonun hazırlanmasında da ayak yapmışlardır, maksat hem küçük yatırımcının parasına çökelim nakit ihtiyacını karşılayalım hemde düşükten defolsunlar gitsinler, yok öyle yağma, ben bekliyorsam sende bekleyeceksin. sen tükürdün ben tükürdüm.

Sayfa 194/550 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •