Sayfa 544/550 İlkİlk ... 44444494534542543544545546 ... SonSon
Arama sonucu : 4394 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. https://www.ekonomim.com/sirketler/e...%20uzatt%C4%B1.

Yapı grubunun içerideki ve dışarıdaki tesisleri de değerlemeye girecek mi acaba?
    Bu yazıya göre her iki taraf da değerleme yapacakmış.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

2. Bu hissede tek güçlü elden yoğun fiyat baskısı ,manipulatif hareketler ara vermeden devam ediyor.Hisseden yatırımcıyı tamamen sogutup uzaklaştırmak ana gayeleridir.Bunu tam olarak başaramadıkları için dar bir fiyat aralıgında geleni gideni tokatlamaya çalışıyorlar.Böyle büyük bir hissede geçen salı işlem durdurma malesef.Her şey apaçık ortada.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

3. Bu hafta mali tabloları gönderirler. Önceki yıllarda son güne kadar bekletirlerdi.
    Son bir iki yılda bir değişim olmuştu.

Raporların hazır olduğunu ancak seçim sonrasını beklediklerini tahmin ediyorum.
    Büyük olasılıkla imara açılan arsaların güncel değerlemesini raporlarda göreceğiz.

Bakalım ne yapacaklar? Spekülatör alçak sürünmede görünüyor. Kafasını kaldırır mı kaldırmaz mı bilemiyorum.

Eğer bir şeyler olacaksa vade uzakta değildir, bunu söyleyebilirim!

4.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Bu hafta mali tabloları gönderirler. Önceki yıllarda son güne kadar bekletirlerdi.
    Son bir iki yılda bir değişim olmuştu.

Raporların hazır olduğunu ancak seçim sonrasını beklediklerini tahmin ediyorum.
    Büyük olasılıkla imara açılan arsaların güncel değerlemesini raporlarda göreceğiz.

Bakalım ne yapacaklar? Spekülatör alçak sürünmede görünüyor. Kafasını kaldırır mı kaldırmaz mı bilemiyorum.

Eğer bir şeyler olacaksa vade uzakta değildir, bunu söyleyebilirim!
    2023 mali tabloları bu akşam açıklanabilir.
    Ya bilanço (öncesi) hareket ya da bayram günlerinde veya hemen sonrasında açıklanabilecek proje veya benzeri bir gelişmenin fiyatlaması.

Spekülatör nasıl isterse öyle olacak!

5.  Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    Bozlu ile yapilan hisse devirlerinde şirket değerlemesi çok daha düşüktü. Belki iyi fiyatı bulunca çıkmak istediler. Sürpriz bir işlem, bilen biliyordur.

Bilinse fiyatlardi son gün haric

7. Bilançonun açıklanması ertelendiğine göre Monrol hisse devrindeki değerlemeyi 2023 yıl sonu değerlemesinde görmeyi beklerim.

Kartal konusu raporlara nasıl yansıyacak, bu da önemlidir.
    Projeye başlangıç verilecek mi, yoksa nasıl bir yol izlenecek, bunun açıklamasının da yakında geleceğini düşünüyorum.Şimdilik sadece spor salonuyla ilgili bir açıklama var. Karma projenin konut kısmını erteleyip bir kısım ticari yapılanma için adım atabilirler, hissiyat olarak böyle düşünüyorum.

Monrol devriyle birlikte Gensenta banka kredilerini düşünmeye gerek kalmadı. Ayazağa da 2025 den itibaren nakit akışı tablosuna olumlu katkı yapacaktır.

Vitra tarafında Suudilerle bir anlaşma olacak mı konusu bence bu yılın ilginç gelişmesi olabilir.

Sonuç olarak hisse değerini etkileyebilecek açıklamalar için potansiyel vardır.

Sayfa 544/550 İlkİlk ... 44444494534542543544545546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •