Sayfa 446/550 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon
Arama sonucu : 4396 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Bugün yaptığı sırf , hadi bakalım ne yapacaksınız orada konuşuyorsunuz da bir şey var mi elinizde yapacak modu dur .Heee evet yok aga kimse mahkemeye gidemiyor burada sallamak daha kolay ve masrafsız .Risk de yok , at tut .Adam da boyle cevap veriyor ne diyeceksin simdi.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

2.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bugün yaptığı sırf , hadi bakalım ne yapacaksınız orada konuşuyorsunuz da bir şey var mi elinizde yapacak modu dur .Heee evet yok aga kimse mahkemeye gidemiyor burada sallamak daha kolay ve masrafsız .Risk de yok , at tut .Adam da boyle cevap veriyor ne diyeceksin simdi.
    bu mahkeme olayına elinde hatırı sayılır hissesi olan üstadlar öncülük edebilirse harekete geçmemiz faydalı olmazmı bence ciddi sayıda ky mahkeme sürecine katılacaktır,bu şirketin patronu acımasız leşçi ky düşmanı,şirketini bu kadar seviyorsa neden halka arz etmiş acaba

3.  Alıntı Originally Posted by pegasus34 Yazıyı Oku
    bu mahkeme olayına elinde hatırı sayılır hissesi olan üstadlar öncülük edebilirse harekete geçmemiz faydalı olmazmı bence ciddi sayıda ky mahkeme sürecine katılacaktır,bu şirketin patronu acımasız leşçi ky düşmanı,şirketini bu kadar seviyorsa neden halka arz etmiş acaba
    Evet , sözüm durumdan memnun olmayan herkese , pamuk eller cebe gitmeli , ayrıca bi şey olmaz lafina katılmıyorum ancak boş oturursan bi şey olmaz .

4.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Evet , sözüm durumdan memnun olmayan herkese , pamuk eller cebe gitmeli , ayrıca bi şey olmaz lafina katılmıyorum ancak boş oturursan bi şey olmaz .
    diğer hisselerin son dönemdeki yaptığı fiyat hareketlerine bakıldığında bununda en az 40-50 leri görmesi gerekirdiki bu rakamlarda ky nın %90 ı satardı,patronda çok sevdiği hisselerini başına çalar istediği gibi at koştururdu,Kartal araziyle ilgili hiç haber yok ölü numarası modundalar

5. Kim olduğunu öğrenirseniz yardımcılarıyla birlikte mahkemeye verin tabii. Kim olduğunu bana da söylerseniz bir kilo baklava yapıp.ziyaretine gideceğim.. Belki hedefimdeki diğer hisselere uygun bir geçiş fiyatında anlaşırız, hisseleri toka ederim. Ondan sonra ne halt ederse etsin...

6. Kim olduğunu varsayalım bilmiyoruz , mahkemede bilemeyiz , ancak yayınlanmayan kap haberlerinden başlayarak lüzumsuz yayınlanan bizim değil eczacıbaşı holdingin vb. saçmalığının yayınlarına kadar bir dosya oluşturulmali ve ayrıca genel kurulda " biz fiyat artışına karşıyız zira ky mağdur olur "tarzı savlarinin sahitlerle tespiti neticesinde geçmişe dönük manipülatif hareket dönemlerinin kimlerce yapıldığının tespitine ve şirket yönetiminin ky yi mağdur eden açıklama larının cezalandirilmasina yönelik hukuki dille bir başvuru yapılır ve kamuoyu ile paylaşılır illa ali veli demeye gerek yok bence .

7. Aynen katılıyorum.mahkemeye basvurmadikca asla mağduriyetimizi bekleyerek mizmizlanarak gideremeyiz bir insanın ömrü kaç yılki bekleyelim.on yıldır mülklerinin güncel değerini yapmaması dahi haklilimizi onaylar.sadece bir kişi desin bir avukat buldum su gün şu saatte şurada bulusalim hepimiz buluşup masrafları ödeyelim.

8. Bilo her dönemin adamı demek ki kimse dokunamıyor rahat at sürüyor.Bezdirme konusunda profesyonel kadroları var bazen endeksin düşüp düşmeyeceğini bu grubun senetlerinin 1-2 gün önceki hareketlerinden anlayabiliyorum.YTD
    "PARA KONUŞUNCA,DOĞRULUK SUSAR."

Sayfa 446/550 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •