Special Days Image
Sayfa 29/549 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon
Arama sonucu : 4385 madde; 225 - 232 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Dünaymız Ramazan, Ahiretimiz Bayram olsun...

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Döviz ve altında alım satım vergisi %1 olmuş ( ihracatçılar hatiç ) dolaylı olarak borsaya yarar 6.81 den dolar alan birisi başa baş için 6.95 ten satmalı . Dolar traderleri borsaya akmaz mı ?

Alıntı Originally Posted by Mustafabasaran Yazıyı Oku
    Döviz ve altında alım satım vergisi %1 olmuş ( ihracatçılar hatiç ) dolaylı olarak borsaya yarar 6.81 den dolar alan birisi başa baş için 6.95 ten satmalı . Dolar traderleri borsaya akmaz mı ?
    kesinlikle cok mantıklı bence de

4. Şunu merak ediyorum ABD nin RTLAB gibi yükselen Novavax şirketi ile Ecilc arasında bir kontak var mı? Net olarak bulamadım... Korona pandemisinden 8 ay kadar önce Eczacıbaşı Topluluğu’nun Melinda ve Bill Gates Vakfı ile birlikte başlattığı bir proje var o biliniyor ama /acaba dünkü haberde Ecilc; Amerikalı Novavax şirketinin NVX-CoV2373 aşısı için Bill Gates’ten 388 milyon dolar yatırım alması ile bir denklemin içine girdi mi girebilir mi? Eğer öyleyse Novavax veya Rtlab kadar yukarı gider mi? Buyrun araştıralım hazine haritasının yerini bulalım. Aşı (Bill Gatesler, Clintonlar) ve ilaç (Trump) birbiri ile güreşen iki kavram bunu da ıskalamadan bulalım şu haritayı. (Yatırım tavsiyesi değildir.)

5. Bizim ilaçla işimiz yok dedi diye biyerlerini yırtıyo devadan ayrışmak için yazık şu ortamı ziyan ettiler

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bugün para musluğu, Borsadaki hava,civa, gıda, Şirketlerinin küpüne aktı..Ec İlaç ve benzerleri dinlenme ye bırakıldı..Hissemiz günü 5.76 + kapatırsa mutlu, ilerisi için umutlu olabiliriz diye düşünüyorum..

5 95 den döndün ya ayıp sana ama gercekten ayıp
    ytd

Sayfa 29/549 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •