Sayfa 58/550 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon
Arama sonucu : 4397 madde; 457 - 464 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    5,77 .....dibin dibi vardır diye üstadlar boşuna dememiş
    Deva ve Eczacı İlaç'taki işlemleri birlikte götürüyor izlenimi veren spekülatör pozisyonların bir kısmını kredi ile yaptıysa daha nereye kadar sürdürebilir? Eylül'deki imar kararı sonrasında 1-2 ay içinde beklenen atağı yapamaz ise BE bu hisseleri hangi fiyattan geri almaya razı olur sorularına yanıt bulmak gerekir.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

2. Ilaç deva son bir ayda deva lehine kabaca %30 daha iyi performans göstermiş. 6.50 yukarı kırılmadan pek bir cacık olmaz gibi bir görüntü çiziyorlar.

3. Beyler kartal'daki arsa Eczacıbaşı ilacın değil Eczacıbaşı holding'in eczacı ilaç yüzde 30'una sahip ancak oradan temettü alabilir ilaç da yapmıyor Selin kolonyası satılırsa veya selpak peçete satılırsa Bir de dolar düşmezse belki kar getirir
    Ama kumarcı karısı Binnaz ların bu hisseden elini çekmeleri lazım yoksa 3-5 kademeye razı olan
    Speklerin hepsini kınıyorum

4. Ya grand uğraşma böyle sümsük balıklarla al oltanı çık okyanusa kendi büyük sermayesi küçük balıkları yakala Derya kuzularını bulmak zor değil terki joe hayatının yanlışını yaptı şimdi bahama lardaymış ayağını yengeç ısırmış ahtapotlarla da başı beladaymış ah o eski günler deyip zarı zarı ağlıyormuş dön gel diyorum sana güvenmediğini söylüyor ülkemin balon balığı grand dır zehirler beni diyor ytd

5. ah be çaycı seni diyordu ararken eczacı da bulmak büyük tesadüf terzi sana hakkını helal etmiyor hakkında çok atıp tutuyorsun terzi nerede olduğunu bilmiyorum ama şu anda çok mutlu olduğu kesin balon balığı kılıç balığı kalkan balığı hepsini elinin tersiyle itmiş bundan sonraki hayatını çok sevdiği kedisi ile geçirmeye karar vermiş bütün mal varlığını da kedi sevenler derneğine bagişlayacakmış..

6. Bu ilaç kendini ne sanıyor. Deva mı? Deva son 10 ayda fiyatını 4 kat artırmış. O zaman ayak uydurmayan ilaçi şimdi düşüşlerde Deva'ya ayak uydurmaya çalışıyor. Bu krizde öyle ya da böyle açıkladığı manşet karı bile kötüleyip aşağı trend başlattılar. Bülent ne hırsmış sendeki. Yıllardır eczacı yatırıncısını perişan ettin.

Bülent... umarım acısı tüm ailenden çıkar.

7. Borsacı Tuncay turşucu Deva ya 17 75 fiyat verdi deva pahalı dedi eczacı ilaca da 5/96 stop-loss koymuştu herhalde 4 96'ya kadar gelir bu arada de va ya uyarsa tepetaklak olur

8. Deva % 20-30 düzeltme yapabilir. Büyük bir ralli yaptı. Bu normal sayılır. Bizimkine ne oluyor, İşte anlamadığım bu. O deva % 300 artmış, fşyatını 4 e katlamış. İlaç ne prim yapmış ki; şimdi devaya ayak uydursun.

Sayfa 58/550 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •