Sayfa 203/550 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 4394 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Bugün 8.65 ile giriş yaptım bakalım insallah hayırlı gelirim

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Usta sen spek severdin eskiden hem kordsa hem ecilc de beraberiz. Hayır olsun diyelim
    Ecilc devam mi? Maliyet yukarıda kalmış stop oldun mu?

IN2010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

2. patronun üç kuruşun hesabında olduğu pek açık, iyi niyetli olmadıkları da belli, inşallah 2017 nisandaki grafiği çalıştırmazlar, 2017 nisanda alan 3 yıl maliyetine gelememiş, küçük yatırımcı satana kadar oyna devam diyen bir anlayış var.

3. Emin Fadıllıoğlu .... Yine genel müdür değişmiş. Boşuna uğraşmasınlar. Sorun müdürde değil, patronların adam seçmeyi bilmemesinde. Kendi ruhlarını okşuyacak, görünüşte iyi eğitim almış ama yeteneksiz adamları seçmelerinde.

En iyisi Fadıl Fıdıllıoğlu'nu müdür yapsın. Yönetim kurulu başkanı da Mükremin Çıtır olsun. Bunan iyi olmazsa ben bir şey bilmiyorum.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. Kapitalist sistemlerde her zaman patronlar güçlü ve sürekli karşıdan birşeyler almaya çalışan bir türlü doymak bilmez bir ruh yapısına sahiptirler.Bunlara malesef sistemde ses çıkarmıyor,çıkaramıyor! Bizimkisi biraz daha acımasız ve doyumsuz.Hissede manipulatif aşikar büyük pres altında aşagı yön devam ediyor.Patronlar bu defa kararlı görünüyorlar.Çok aşağılara da çekemezler hisseyi.Çünki su anda zaten hisse fiyatı iyice düştü.Bıraz daha düşerse leşciler gelir silip süpürür götürürler.Sonra patronda baş edemez onlarla. Patron bunuda çok iyi biliyor.Kurtlar sofrasında olduğumuzu unutmayalım.Tek çaremiz yılmadan sabırla beklemek.Ben uzun sürede olsa öyle yaptım,yapacağım da!

Yatırım tavsiyesi degildir. Son karar her zaman hür iradenizle sizlerin olmalıdır.
     Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Benim zerre güvenim yok bu bist ve patronlara 25 yılıdır hep aynı hep patron odaklı bir sistem ezilen her zaman bireysel yatırımcı. Yönetimde bulunan bağımsız üyeler bike patron odaklı.
    SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

fırsat eczacının ayagına geldi daha da guzel duseriz artık
    en gec toparlayan kagıt olur yine
    ytd

7. bistte bu kadar kalitesiz kağıt olamaz, sanki spek kağıt gibi bilahare düşüyor, patron cephesi de tastas gecer gibi 250 bin tl tutarında lot aldık hehe şeklinde açıklama geliyor, battık abi 10 aydir bekleyenler de zararda, mecburi nikah kıydık, çocuklarımdan torunlarıma kalır yine de vermem

8. iyiki temettu verecek

Sayfa 203/550 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •