Sayfa 211/550 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon
Arama sonucu : 4394 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. ''Sözleşme'de kararlaştırılan esasların değişmiş olması sebebi ile ''

Hangi esaslar değişmiş ?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    ''Sözleşme'de kararlaştırılan esasların değişmiş olması sebebi ile ''

Hangi esaslar değişmiş ?
    Paylaşım esasının oranları olabilir mi? Açıklamaları gerekirdi.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
    ECILC Konsolide 2021/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 141226000
    Yıllık Değ%:62 Ana Ortaklık Payları: 141225000 Yıllık Değ%:62 #ECILC

gecen yılı neredeyse ikiye katlamış fena rakamlar degil ama
    gel görki bizim kagıtta bir hareket yok
    aşı bulsalar bile eksi açar ertesi gün o derece dirayetliler ))
    ytd

Alıntı Originally Posted by hako1903 Yazıyı Oku
    gecen yılı neredeyse ikiye katlamış fena rakamlar degil ama
    gel görki bizim kagıtta bir hareket yok
    aşı bulsalar bile eksi açar ertesi gün o derece dirayetliler ))
    ytd
    Kaya gibi hisse
    Düşüşlerde çok güzel duruyor
    Macera hissesi değil ortakk

6. İlk üç ayda kur farkından kar yazdı favok yetersiz gibi yorumlar yapılmış Twitter'da burada mühim olan hissenin taşıdığı reel defter değeri kalanı boş zaten 1 Nisan da genel müdür değişti neden değişti diye soran olmadı favok isteyenlere favok uretecektir bence ,şimdi kàra bakalım .
    Bunu belirtmem lazımdı

7.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    İlk üç ayda kur farkından kar yazdı favok yetersiz gibi yorumlar yapılmış Twitter'da burada mühim olan hissenin taşıdığı reel defter değeri kalanı boş zaten 1 Nisan da genel müdür değişti neden değişti diye soran olmadı favok isteyenlere favok uretecektir bence ,şimdi kàra bakalım .
    Bunu belirtmem lazımdı
    Doğru. İlaç için takip edilecek rakam özsermayesindeki değişimdir. Bunu da yılda bir kere yapabiliyoruz.
    Holding'in yıl sonu değerlemesinde görebiliyoruz. Ara tablolar kendi üstündeki işkolları adına kısmen bir fikir verebilir.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

8.  Alıntı Originally Posted by İnsanoğlu Yazıyı Oku
    https://www.medikalnews.com/eczaciba...d-yolu-acildi/

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu lutesyum 177 nca nın kabaca google aramasında 10.000 usd tedavi dozu olduğu çıkıyor. Monrolun Lutesyum 177 si FDA onayı almış. Haberde söylenen 60.000 dozluk üretim ve fabrika kuruluşu.

Hadi Türk gibi hesap yapalım Eğer uygulaması 10.000usd ise 600 milyon dolarlık bir teadvi cirosu ortaya çıkar. Bütün cehaletimle desemki bu 10.000 usd nin 4.000 dolarını üretici alsa bu fabrikanın cirosu 240 milyon dolar eder. Maliyeti nedir bilmiyorum ama NİŞ birürün olduğu için kar oranı çaok yüksek olacaktır. % 50 kar olsa 120 milyon dolar eder yıllık. Bu herşeyi değiştirir.

Bakın ben emekli muhasebeciyim. Bütün cehaletimle böyle akıl yürütme yapıyorum. Nükleer tıp ve uygulamalar konusunda zır cahilim. Biraz olsun bilgisi olan arkadaşlar benden çok daha iyi yorum yapacaktır.

Ben sadece işin genel çerçevesi hakkında basına sızan ipuçlarından yola çıkarak akıl yürüttüm Cehaletim bakidir. Yanılırsam herkesten özür dilerim.

Yatırım Tavsiyesi değildir.
    Düzeltme: Bu 10.000 usd bir kür için mi yoksa doz içinmi onu tam anlamadım bu konuda bilgili bir arkadaş yardımcı olursa iyi olur.
    Son düzenleme : bezginbekir; 01-05-2021 saat: 18:47.

Sayfa 211/550 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •