Sayfa 464/550 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514 ... SonSon
Arama sonucu : 4394 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Bizim zenginler ne yapsaydı? Kime güvenecek? borsada bugüne kadar 95 şirket Yok oldu gitti hem de en yıldız şirketler.
    Patronların şirketlerini soyduğu bir ülkedeyiz .

Bir sabah kalktığında tahtanın kapalı olduğunu görmek sıradan bir iş..
    bizim zenginler Bu endişe ile hangi hisseyi alacaklardı ki?
    İşlerini doğru yapan şirketlere yatırım yapacaklar.
    Başka yol yok.
    Şirketler yatırım için bile arazi alıyorlar almışlar.Fabrika sanayi ya da iş için değilse arazi emlak arsa alınır mı?Bence alınmaz.Ondan sonra bizim şirketler sermayesi rekabeti düşük kalıyor.
    Benim bakış açım bu.
    Kapanan şirketlere bakarsak değer bulmayan imar değişikliğiyle pula dönen araziler de var.Bu da risk unsuru
    Emlak arsa altın dolar vs yi ben yatırım aracı olarak görmüyorum.
    Ytd syg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

2. 3 sene oldu alalı ve halen diyorum bu 4.5 liraydı selec 6 deva 9 liraydı bu 3 hissenin arasındaki orantisal fark 3 sene boyunca halen digismedi.sanirim bu uc hisseyi de bir grup veya kişi yonetiyor

3.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    İşlerini doğru yapan şirketlere yatırım yapacaklar.
    Başka yol yok.
    Şirketler yatırım için bile arazi alıyorlar almışlar.Fabrika sanayi ya da iş için değilse arazi emlak arsa alınır mı?Bence alınmaz.Ondan sonra bizim şirketler sermayesi rekabeti düşük kalıyor.
    Benim bakış açım bu.
    Kapanan şirketlere bakarsak değer bulmayan imar değişikliğiyle pula dönen araziler de var.Bu da risk unsuru
    Emlak arsa altın dolar vs yi ben yatırım aracı olarak görmüyorum.
    Ytd sy
    Şirket patronları arsayı şirket üzerine alıyorlar fakat satarken çok ucuz fiyata kendi kurdukları başka şirketlerine satıyorlar.
    Bunun birçok örneğini yaşadım.
    Patronların şirket içini boşaltmalarının en güzel yolu arsa alım satımlarında yaptıkları numaralardır, çok dikkatli olmak lazım,
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

4. Eski paylaşımlarımda var.

Silivri arsasını Cennetkoyu Turizm 'den ecilc'a sattılar.......

Cennetkoyu

Satışın yapıldığı dönemde Faruk Eczacıbaşı da ortak idi.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Şirket patronları arsayı şirket üzerine alıyorlar fakat satarken çok ucuz fiyata kendi kurdukları başka şirketlerine satıyorlar.
    Bunun birçok örneğini yaşadım.
    Patronların şirket içini boşaltmalarının en güzel yolu arsa alım satımlarında yaptıkları numaralardır, çok dikkatli olmak lazım,
    Abi benim üç kriterim var
    Patron iyi olcak
    İhracat yüksek olcak
    Ar ge si kuvvetli olcak.
    Bunu hareket öncesi teknik kafamla aldım şimdilik iyi gibi ama bıktıracak gibime geliyor beni
    Temele çok bakmadım zaten zor anlaşılıyor abi
    Ytd syg

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

6. Bunlarda utanma duygusu da kalmamış,endekse dahi uymuyorlar,tam bir yankesiciymişler.

yazık endeks yukarı giderken gitmez ama aşağı giderken herkesten önce davranır

8.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Abi benim üç kriterim var
    Patron iyi olcak
    İhracat yüksek olcak
    Ar ge si kuvvetli olcak.
    Bunu hareket öncesi teknik kafamla aldım şimdilik iyi gibi ama bıktıracak gibime geliyor beni
    Temele çok bakmadım zaten zor anlaşılıyor abi
    Ytd syi
    İşte kilit kelime bu; patron iyi olacak.

Patron daha başta 5/6 şirket kurup kimin neyin ne kadar sahibi olduğu belli olmayacak şekilde girift bir şirket yapılandırması yapıyorsa diplerde birşeyler gizleyip işine geldiğinde kullanıyorsa o patron İYİ değildir art niyetlidir.
    Maalesef, patronlar dürüstlüğü, iyiliği değil daha daha çok para kazanmayı hedefliyorlar.
    Arkamızdan da kerizleri de ne güzel çarptım ama diye dalga geçiyorlar.
    İlaç parası olsun

Sayfa 464/550 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •