Sayfa 480/550 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530 ... SonSon
Arama sonucu : 4394 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Fibonacci %38.20 geri çekilme seviyesi 1.36 dolar.1.36×18.73=25.47 TL .Dün ki kapanış seviyesi 25.46.

Hisse fiyatını kısa sürede dolar bazında % 38 düşürdüler.Helal olsun spe...ze.Bu konular da çook maheretlidir.Şu tablo dahi yapılan manipulasyonun sonucudur.Bu seviyeleri izleyerek karar vermek gerekiyor.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

2. Fibonacci %38.20 geri çekilme süresi 18 iş günü.Hızlı ve öfkeli bir spe....profili.

Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

3. Bugün için dolar bazında aşağı yönde sarkmalar olsada fibonacci yüzde 38.2 geri çekilme seviyesi olan 1.36 desteği çalıştı.
    1.36 dolar ve üzerinde kapanışlar yaparak güçlenmesi gerekiyor.Göstergeler de dip seviyelerde.Takip ederek karar vermek gerekiyor.

-----------------------------------------------

Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    Fibonacci %38.20 geri çekilme süresi 18 iş günü.Hızlı ve öfkeli bir spe....profili.

Attached Images Attached Images

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. Bir miktar daha Hisse aldik bakalim. Insallah iki aylik surede 20 civarina getirirde iyice mal toplariz. Bedelsizlerde yuklu pozisyonum var. subar sonu, mart basi buna yuklenecegim egerki hala gitmedi ise.

Ytd

6. Zamanında yani 6 ay önce 7 lerden 200 k almadık şimdi trene bakıyorum kendi kendime ben süt içmem diyorum el mecbur bekliyorum bir umut düşer diye

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hiçbir yorumum yatırım tavsiyesi değildir...

gerçekten kutlamak lazım bist düşerken şelale gibi düşer
    ama artarken kamplumbağadan beter

8. Kartal tapuları hazır edilmeden hisseden bir şey beklememeli. Seçim sonrasına kalacağı kesin gibi. Seneye de yerel seçimler var ama o tarihlere kalacağını sanmıyorum. Hissenin davranış karakteristiği uzun vadeli biriktirme özelliği gösteriyor. Borsaya ait belirsizlikler arttığı için şelale düşüş/kamplumbağa alış islemleri devam edebilir.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

Sayfa 480/550 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •