Sayfa 298/550 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon
Arama sonucu : 4397 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Sanmıyorum bunun olacagını. Olsa olsa son vurgun diye alırlar endeksi. Onca yıl yarın yokmuşcasına davranışların arkasından bunu yapmaları mantıksız. Spk ve borsaistanbul kadrosu tamamen degişip yerine isealist genç kadro gelmedigi sürece bu düzen degişmez.
     Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    Bir hissenin tuvalet kağıdı 1 yılda yaklaşık yüzde 300 artıyor hissenin fiyatı aynı kalıyor hatta geriye geliyorsa bu durum hissede manupulasyonun açık bir göstergesidir.Bir duyum aldım ,bundan sonra seçim sürecine giriliyor bu nedenle borsamızda madur edilen çok sayıda yatırımcının korunması yönünde bu manupule hareketlerin üzerine gidilecek deniyor.Geç bile kalındı.İlgili devlet kurumlarının gereğini yapacağına inanıyorum.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. rasyonel konulur konuşmamak lazım
    bir işaret var mı yıldız mı kaydı
    astroloji ne diyor falan
    benim anladığım bir cisim yaklaşıyor
    bizim speki işten kovdular yada yeni robot aldılar
    yüklü alımlarla senet yukarı sürülüyor epeydir
    malımın yarısını kaptılar başka senet aldım
    geri döner alırım bu uyuz eşekten diyordum 1 lira arttı
    ondan sonra patron hiç bu kadar yüksekten geri alım yapmamıştı
    teknik taktik ne der bilmiyorum ama
    acıta acıta bir senedir taşıdığım malın yarısını aldılar
    diğer yarısını da inanırsam üst banta geçtiğini bekleyeceğim
    hakkımızda hayırlısı olsun ytd

3. tekniğe öre 11-11.50 ler görmeli

4.  Alıntı Originally Posted by kale_kim09 Yazıyı Oku
    rasyonel konulur konuşmamak lazım
    bir işaret var mı yıldız mı kaydı
    astroloji ne diyor falan
    benim anladığım bir cisim yaklaşıyor
    bizim speki işten kovdular yada yeni robot aldılar
    yüklü alımlarla senet yukarı sürülüyor epeydir
    malımın yarısını kaptılar başka senet aldım
    geri döner alırım bu uyuz eşekten diyordum 1 lira arttı
    ondan sonra patron hiç bu kadar yüksekten geri alım yapmamıştı
    teknik taktik ne der bilmiyorum ama
    acıta acıta bir senedir taşıdığım malın yarısını aldılar
    diğer yarısını da inanırsam üst banta geçtiğini bekleyeceğim
    hakkımızda hayırlısı olsun ytd
    İnanılır gibi değil burada müdavim olan bir şahıs 9.08 e kadar giderken insanlara resmen satmayın gidecek daha yeri var diyerek manipülasyon yaptı neye rağmen , hedef vermeyin insanları yanlış yonlendirmeyin dememe rağmen , bu Amerika da şikayet edilse bu şahıs alacağı ceza ile omur boyu dilini tutar.Ayrıca millete satmayın etmeyin derken kendi hesap hareketleri nasıl olmuş çok merak ediyorum , iki aydır o seviyeye gelemedi

5.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    İnanılır gibi değil burada müdavim olan bir şahıs 9.08 e kadar giderken insanlara resmen satmayın gidecek daha yeri var diyerek manipülasyon yaptı neye rağmen , hedef vermeyin insanları yanlış yonlendirmeyin dememe rağmen , bu Amerika da şikayet edilse bu şahıs alacağı ceza ile omur boyu dilini tutar.Ayrıca millete satmayın etmeyin derken kendi hesap hareketleri nasıl olmuş çok merak ediyorum , iki aydır o seviyeye gelemedi
    Manipülasyon yapabilmek için tokmağın kendisinde olması gerekir, öyle değil mi?

Hissenin ederi bu seviyeler değil, kendimizi kandırmayalım demekle, fiyat şuraya gider demek arasında sıradağlar kadar fark vardır.

Hani bu uyrarıyı yapan ben değildim ama yine de hazır sular ısınırken dahil olmak isterim. Türkerler GYO dakiler yerlerinde durumamıyorlar, farkındasınızdır.

Diğer taraftan Sayın BE henüz temettü ve genel kurul kararını açıklamadı. Bügünkü FED ve yarınki MB kararlarını bekliyor olmalı.

İnce hesap yapar Sayın BE, anlayışla karşılamalı..
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

6. Kartal imarı yakında sonuçlanırsa projenin geciktirilmeyecceğine dair beklentilerim arttı.

Gerekçeleri şöyle:

1. Yabancıya mülk satışı.. Özellikle yeni gelişmelerle birlikte Rus ve Körfez ülkeleri veya buna benzer bir karmayla satışların belki yarısının yabancıya yapılabilir olması
    2. Satılmayan konut stoğunun önemli ölçüde erimiş olması, yüksek giden konut fiyatları
    3. Kanal İstanbul projesinin ya tümden rafa kaldırılması ya da o bölgeye yönelik yapılaşma olasılığının Kartal bölgesi ile çakışmaması.

Tabii benimkisi bir faraziye, uzaktan bir bakış. Ama koşullar belki de "en iyi zamanın" bu zaman olduğunu gösteriyor.

7.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Manipülasyon yapabilmek için tokmağın kendisinde olması gerekir, öyle değil mi?

Hissenin ederi bu seviyeler değil, kendimizi kandırmayalım demekle, fiyat şuraya gider demek arasında sıradağlar kadar fark vardır.

Hani bu uyrarıyı yapan ben değildim ama yine de hazır sular ısınırken dahil olmak isterim. Türkerler GYO dakiler yerlerinde durumamıyorlar, farkındasınızdır.

Diğer taraftan Sayın BE henüz temettü ve genel kurul kararını açıklamadı. Bügünkü FED ve yarınki MB kararlarını bekliyor olmalı.

İnce hesap yapar Sayın BE, anlayışla karşılamalı..
    Tokmagin kimde olduğunu ben bilemem , bric gibi sözler üzerinden yorum yaparım ,ederi su bu demenin ocak ayında o gün söylemek ile bugün arasında minimum yüzde 20 gibi bir fark var , bunu herkes anlar herhalde .

Türkerler in farkındayım , milletin para beklentisi ile patronun kararı ve sair şartlar ne kadar uyuşur bilemem. Merhaba isteyen istediği kadar bağırsın zıplasın dohol de de
    2.50 ye indirdiler 1 ay önce, o kadar kâra rağmen.küfürden geçilmiyordu topik kimse de kalmamisti yazacak .Ben de gidip orada bu fiyattan kaçırmayın diye kimseyi uyarmadım mesela.

Ben uyarı işlerine girmem , uyarmak falan filan biz çocuk değiliz herkes hesabını yapsın .BE mecbur kalırsa az çok yedirecek.

Sizin yazdığınız temettü hissede fiyat düşüşüne neden olmayacak tarzında bilgiler müstesna bu bilgileri önemli .Şahsen teşekkürler.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

8. Sayın BE ve karşısında oturan partneri bizi (azınlık hissedarlarını) koz oyunu yerine overcall girererk zor bir NT oyununa ikna etmeye çalışıyor.

Bunda anlaştıysak mutabıkız.

Sayfa 298/550 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •