Sayfa 229/550 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon
Arama sonucu : 4393 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Eczacılarda acımasızca bombalamaya devam....

2. Ben alçaklık diyorum,Koskoca eczacıbaşı şirketi bu denli aşagılık yaratık olacagını söyleselerdi inanmazdım.yazıklar olsun.

3. Hisseyi bir ihtimal 5.92-5,93 seviyesine kadar geri çekebilirler.Niyetleri öyle gözüküyor.En doğru olanı takip ederek kendi kararımızı vermemizdir

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

4. https://invst.ly/w2i8e

bu sazan hisse fibo %62 geri vermeyecekse yarın yukarı hamle yapması gerekiyor:
    aslında tahtacısı sazan demek istedim aşagı sürdükçe daha çok mal kaptıracagını oda biliyor :
    ZIR-DELİ Y.T.D

Adi aşağılık hisse.

6. Hisseyi kendi doğal seyrine bırakmıyorlar.Talep gelip az yukarı olunca tepesine çakıyorlar.Bu uzun süredir böyle.Kötü niyet!

Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

7.  Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    Hisseyi kendi doğal seyrine bırakmıyorlar.Talep gelip az yukarı olunca tepesine çakıyorlar.Bu uzun süredir böyle.Kötü niyet!

Bugün de aynen öyle oldu.Beni yanıltmadılar.

8. Hissenin yatırımcıları hissesini satmıyor.Bu nedenle patron elmi yaman beymi yaman diyerek iyice aşağı çekiyor.Kötü niyet had safhada!

Sayfa 229/550 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •