Sayfa 151/549 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 4386 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Kartal Belediyesi İmar komisyonu üyeleri sosyal medya hesaplarından 1/1000 ölçekli planların tamamlandığını ve meclise sevk ettiklerini paylaşıyorlar.

Bu durumda bu ay görüşülüp karara bağlanması beklenebilir. Vakit yaklaşıyor umarım beklentimize paralel olur.

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Kartal Belediyesi İmar komisyonu üyeleri sosyal medya hesaplarından 1/1000 ölçekli planların tamamlandığını ve meclise sevk ettiklerini paylaşıyorlar.

Bu durumda bu ay görüşülüp karara bağlanması beklenebilir. Vakit yaklaşıyor umarım beklentimize paralel olur.

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Evet bende bunlardan bahsediyordum. Hayırlısı olur inşallah...Kartal Belediyesinden çıktıktan sonra İBB gündemine gelecektir. Kartal Belediyesinden oybirliği sağlanmasını takip etmek önemlidir.

Bu süreç yaz aylarına kadar devam edecektir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Bakalım beklediğimiz kararlar Şubat ayı meclis toplantında karar altına alınacak mı? Ben beyanatlara dayanarak onaylanacağını düşünüyorum. Oy birliği ile onaylanması İBB meclisinden de rahatça geçmesinin işareti olacaktır.

https://www.kartal.bel.tr/tr/kurumsa...miListesi.aspx

Yatırım Tavsiyesi Değildir

5. Turgg'nin 90 küsür dönümlük arazisine karşılık ECZACI'nın 318 dönümlük arazisi hem konum, hem bütünlük ve büyüklük açısından kıyas yapılamaz durumda iken, imarla ilgili gelişmelerde TURGG anında fiyat yönünden hareketlenirken,bu neredeyse tepki bile zor veriyor. 318 Dönümlük arazisinin deniz kenarı konumuyla değeri ortada,uzun süre bu pd/dd oranlarında kalması zor...

6. Bu arazilerin tamamı Eczacıbaşı Holding bünyesinde ve Ecilc'ın %37 oranında hissesi var diye biliyorum.
    Bilgisi olan ortaklarımız aydınlatabilir ise memnun olurum. Teşekkürler.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    Turgg'nin 90 küsür dönümlük arazisine karşılık ECZACI'nın 318 dönümlük arazisi hem konum, hem bütünlük ve büyüklük açısından kıyas yapılamaz durumda iken, imarla ilgili gelişmelerde TURGG anında fiyat yönünden hareketlenirken,bu neredeyse tepki bile zor veriyor. 318 Dönümlük arazisinin deniz kenarı konumuyla değeri ortada,uzun süre bu pd/dd oranlarında kalması zor...
    Kartal isini gözümde buyutmuyorum. Eczacıbaşı holding diyelim bu işten 1 mia dolar net gelir elde edecek olsun ( belki daha fazladır bilemiyorum). Bu gelir 7-8 sene sonra elde edilecek ve Ilaç hissesinin payına yaklaşık 370 mio dolar düşecek diyelim. 7-8 sene sonra elde edilecek 370 mio dolar bugünku hisse fiyatina ne kadar etki eder. Hadi 200 mio dolar diyelim. Yani hisse basina 2 liradan biraz fazla bir artis. Su anda da ilac hissesi defter degerinin 1,5 lira ustunde islem goruyor zaten. Defter değeri asiri dusuk olabilir bu ayri konudur. Ben ilac'in bu yilki temettusunu ogrenmeyi bekleyecegim. Tek bir yilda yaptigi gibi %30 oraninda temettu dagitirsa islerin iyi olduguna sayarim.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

8. Benim şahsi fikrim hem ecilc de hem eczyt de bu yıl temettü düşük olacak. Onun yerine bedelsiz vermesini bekliyorum. Holding in bu yıl %400 bedelsiz yapması bence buna bir işaret diye yorumladım. Sizlerin düşünceleri nedir bu konuda ?

Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Kartal isini gözümde buyutmuyorum. Eczacıbaşı holding diyelim bu işten 1 mia dolar net gelir elde edecek olsun ( belki daha fazladır bilemiyorum). Bu gelir 7-8 sene sonra elde edilecek ve Ilaç hissesinin payına yaklaşık 370 mio dolar düşecek diyelim. 7-8 sene sonra elde edilecek 370 mio dolar bugünku hisse fiyatina ne kadar etki eder. Hadi 200 mio dolar diyelim. Yani hisse basina 2 liradan biraz fazla bir artis. Su anda da ilac hissesi defter degerinin 1,5 lira ustunde islem goruyor zaten. Defter değeri asiri dusuk olabilir bu ayri konudur. Ben ilac'in bu yilki temettusunu ogrenmeyi bekleyecegim. Tek bir yilda yaptigi gibi %30 oraninda temettu dagitirsa islerin iyi olduguna sayarim.

Sayfa 151/549 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •