Sayfa 489/550 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539 ... SonSon
Arama sonucu : 4397 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1.  Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    Sarıyer ayazağa arsası 75.000 metrekare büyüklükte iyi konum da bir arsa.Yüksek kat imarı var.Haber hissenin toparlanıp kendine gelmesine neden olacaktır.Kartal arsasında da çalışmalar devam ediyor.Fazla söze gerek yok!

-------------------------------------------------------------------
    Bekliyorduk, yeri biliyorum, şirketimizin daha da büyük hamleler yapmasını bekliyoruz , ecilc ni
    başarılarının devamını diliyoruz.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

2. Piyasada gayrimenkul işi çok seviliyor bakalım artık
     Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bekliyorduk, yeri biliyorum, şirketimizin daha da büyük hamleler yapmasını bekliyoruz , ecilc ni
    başarılarının devamını diliyoruz.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hiçbir yorumum yatırım tavsiyesi değildir...

3. Bugünde ilk 5 ve ilk 10 aracı kurum alış satış farkıyla oynuyorlar.Manipulasyon devam ediyor.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

4. Hisse üzerindeki baskıya,manipulasyona aynen devam ediyorlar.İnanın istediği kadar mal alamıyorlar.Baskının asıl nedeni de bu.

Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

5. Afet döneminde yaptıklarını beğendim. Dün daha önce sattigim payları yerine koydum. Kartal projesine uzun süre baslamayacaklarini düşünüyorum. Ayazağa yeni yapılaşmanın zorunlu olduğu " orta aks" denilen bölgede, doğru bir tercih ve karar. Ecyap'in ülkedeki yapılaşma eğiliminden daha sınırlı düzeyde etkileneceğini, buna karşılık Esan'in hammadde temini işlerinin aynı hızda devam edeceğini düşünüyorum. Topluluğun en güvenilir yani da satışlarının %60 'dan fazlasının dış satım olması ve işlerinin artan ülke riskinden minimum düzeyde etkilenecek olmasıdır. Spekülatör ne yaparsa yapsın!
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

6. Dün ve önceki gün borsa geneldeki yükselişe ayak uydurmak için zoraki yükselmişti.Bugün onun acısını çıkarıyorlar.Çok acımasız şekilde manipulatif hareketler devam ediyor.Birazdan işlem sırası durdurma gelirse şaşmayın.Ayazağa arsası inşaat görüşmeleri yok sayın gitsîn!Ne yaman patr...bunlar ne acımasız spe...tör bunlar.Sabrın sonu iyi olacaktır.

yaklasık 24-28 milyarlık hasılat getirir genelge arsa sahıbıne yerine göre değişsede yüzde 40 hasılattan para verirler bu da 10 milyar para şirketin kasasına girer tabi bunlar benim tahminlerim bakalım tutma oranı ne olur

8. Problemin kaynağı patronun kendisi
    Ne kapları hiç etti bunu da edecektir ve etti de
    Kâr olmuş olmamış bir anlamı yok
    Sadece o istediği zaman gidecek hepsi bu
    Ahlâk değeri olmayan bir tayfa istediğini yapıyor SPK BIST tin denetlemesi gibi bir derdi yok zaten ortada böyle bir kontrol mekanizması kalmadığı için herkesin yaptığı yanına kar aylardır BIST ye ne kepaze İşler çıktı hepsi ortada olmasına rağmen tık yok patron da bu şekilde pisliğe devam ediyor durum bu
     Alıntı Originally Posted by MFRESTURE Yazıyı Oku
    yaklasık 24-28 milyarlık hasılat getirir genelge arsa sahıbıne yerine göre değişsede yüzde 40 hasılattan para verirler bu da 10 milyar para şirketin kasasına girer tabi bunlar benim tahminlerim bakalım tutma oranı ne olur
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hiçbir yorumum yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 489/550 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •