Sayfa 154/550 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon
Arama sonucu : 4396 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Sabırla beklediğimiz Kartal Belediyesi 1/1000'lik merkez imar planları oy birliği ile geçti burada sağlanan oy birliği İBB sürecinin de olumlu geçeceğine dair haklı beklenti bende oluşturdu. Meclis toplantısı gayet umum içinde ve doyurucu bilgilendirmelerle tamamlandı.

Şimdi İBB'de onaylanması gerek görülürse yeni düzeltmeler, askı süreci ve hiç arzu etmesek te mahkeme süreçleri olabilir. Sürecin yaz aylarına kadar devam edeceğini öngörebiliriz.

İmar detayları ve projeler için muhtemelen bir süre bekleyeceğiz. Bunun uzun bir yolculuk olacağını biliyordum ve öylede olacak.

Muhtemelen şirket detaylara hakimdir ve bunun ışığında bir süre sonra KAP bilgilendirmesi yapacaktır. Tamamlanan birinci aşamanın hisse sahiplerine hayırlı olmasını diliyorum.

Birazda klişe olacak ama ''yolumuz uzun enerjimiz var'' zaman zaman trade eder. Uzun süre burada olurum.

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    arsa ecilc mi yoksa eczyt daha ıyı etkı yapar
    Temmuz 2018 Kap da soyle yazmakta:
    Eczacıbaşı Holding A.Ş.'nin sermayesinde Şirketimiz %37,28 *Eczacıbaşı Yatırım Holding A.Ş. %11,54 oranında pay sahibidir.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    arsa ecilc mi yoksa eczyt daha ıyı etkı yapar
    Syn palmet 10 yılı aşkın forumdaşlığımız var
    Yıllar geçti
    Sizin iyi bir temel analizci olduğunuzu biliyorum
    Burada biraz iş beklenti analizine giriyor
    Ecılıc beklenti itibariyle
    Daha büyük beklentileri olan bir şirket
    Fakat piyasa neyi fiyatlar bilemiyoruz
    Ama benim beklentim eczacı yatırım ile olan korelasyona bakarak ecılıc daha avantajlı gibi duruyor olması
    Ama piyasa ne der ??
    Benim umudum
    Ciddi bir pozisyonum da var
    Biraz uzun tutacağım bu hisseyi
    Sevgiler saygılar ..
    Yatırım tavsiyesi asla ve katiyen olamaz

Arkadaşlar
    Bunlar biz zorlamazsak kap yapmazlar
    Holding.yatirim holding ve ilaca aşağıdakine benzer mail atalım vede telefonla arayalım.

Sermaye piyasası araçlarının değerini,fiyatını veya yatırımcıların kararını etkileyecek öneme sahip basın yayın organları veya diğer iletişim yollarıyla ilk kez kamuya açıklanan haber veya söylentilerin varlığı halinde ihracci tarafından bilgi verilmesi 11.15.1 sayılı tebliğ gereğince zorunlu olduğu malumunuz dur.
    Bugün yapılan Kartal meclis toplantısında Eczacıbaşı in da arsasıni kapsadığı hususu belirtilmiş vede imar uygulaması kabul edilmiştir.
    Bu husus sosyal medyada da yazılmış ve buradanda bikgilendik.
    Söz konusu arsa yaklaşık 380.000 metrakere olduğu için yatırım kararımızı etkikeyen öneme sahiptir.
    Daha önce bu konuda kap açıklamanız da vardır
    Gerekli açıklamanın biz yatırımcılara kap aracılığı ile bilgi verilmesini önemle arz ve rica ederim.

25.07.2018 tarihinde kapaciklamasi yapılmış

6.  Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku

Ecilaç güzel bi direnci kırmış görünüyor. Serzenişinize katılıyorum kim bilir belkide acısını çıkartır...

demek kırılım boşa değilmiş hayırlı olsun...

7. Bugün 8.65 ile giriş yaptım bakalım insallah hayırlı gelirim

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8. Sayın analiz evet 10 yıl belkide de üzerinde forumdaşlığımız var. Zaman zaman forumda yazdıklarımız dışında özelden de bilgi alışverişlerimiz oldu. Herkezin bildiği üzere ecilc cok ucuz daha dun gibi 2.50 civarlarındaydı. Dolar bazında bugun üş aşagı beş yukarı hala aynı fıyatlarda. Gerçi çok değişik atipik zaman dilimlerindeyiz. Borsada anormal fiyatlamalar var. Bundan sonra bu alışılmışın dışına mı çıkarız yoksa bu durum böylemi devam eder bilinmez.. Umarım ve hissiyatım bu yöndedir ki Kısa zamanda yüksek kar ederiz. Bu kartal arsasının imarıda ecilc için bir işaret fişeği olur.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Sayfa 154/550 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •