Sayfa 461/550 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511 ... SonSon
Arama sonucu : 4396 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. 2.ci tablodaki iştirak te spk kurallarına tabi değil.

Ama , ana şirket borsaya gönderdiği bilançoda iştirakin karını , hem gelir tablosuna hem de öz sermayeye yansıtıyor.

Bu bir tercihmidir ?

Bir kuralı , özel durumu var mıdır ?

Yoksa, ihtiyarimidir?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Tercih konusu; faaliyet raporlarında Monrol'un karlarından ilaç hissesine düşen payı gösterirken Vitra Karo kaynakli zararı raporlamaya dahil etmiyorlar. Vardır bir açıklaması, standardı yorumlayamıyorum.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

3. Yazdım şirkete .

'' Soru:
    Bu uygulamaların bir kuralı , özel bir durumu var mıdır ?
    İhtiyarimidir?
    Yukardaki uygulamalarda bir yanlışlık var mıdır? Var ise , hangisi yanlıştır?

Yukarıdaki uygulama farklılıklarından dolayı , kendi yorumuma göre, iştirak kazançlarının Gelir Tablosunda gösterilmemesi nedeni ile Eczacıbaşı hissesi göreceli olarak, iştiraklerinin gelirini Gelir Tablosunda gösteren şirketlere göre hisse fiyatı performansı olarak çok geride kalmaktadır.
    Uygulamanızın farklılığının teknik bir sebebi , bir izahı var mıdır?

Saygılarımla. ''
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. son zamanlarda çok dökülen oldu artık gitmesi için pek engel kalmadı bir kaç KAP habere bakar tabi son söz yine patronda yıllarca olduğu gibi.Şu piyasa değerinden rahatsız değile onun bileceği iş SASA ya bak ilaca bak sürünüyor resmen mal varlığını kıyaslarsan.YTD
    "PARA KONUŞUNCA,DOĞRULUK SUSAR."

5. Sırf bu kapı *** etmek için son 4 dakika kala yayınladı bu zibidiler Screenshot_2022-11-10-18-19-41-857_tr.org.kap.jpg

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hiç bir fikrim ve önerim yatırım tavsiyesi değildir. Ciddiye alınmasın sorumluluk kabul etmiyorum

6. Kısacası büyük şehir belediyesi askıda itiraz durumunu değerlendirdi reddine karar verilmiştir diyor

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hiç bir fikrim ve önerim yatırım tavsiyesi değildir. Ciddiye alınmasın sorumluluk kabul etmiyorum

7. Aslında karar olumlu..Yapılan itirazlar red edilmiş..şimdi son düzlüğü gelinmiş oda 1 aylık süre.. 10 yıldır beklemişiz son 1 ayıda elbet beklicez.. Anlaşılan Belediye meclisi bu 1 aylık askı süresincede gelecek itiraları red edecek ve bir an önce yurtta tırmanan bu konut sıkıntısını bir an önce çözmek içim süratlice onaylar gelecektir.. Bence olay olumlu bir şekilde finale doğru gelmiştir. Herkese hayırlı olsun. Adamlar 4 dakika kala millet ne olduğunu anlamadanortalık karıştı. Birde soran varmış gibi arazinin mülkiyeti Eczacıbaşı Holdinge aittir diyor..Yani bu arazi benim diyor...

8. Bundan sonrası spekulatore bağlı, öncesinde olduğu gibi; birden fazla önemli gelişme oldu, belki hisseler toplandı, buraya kadarmış demesi mantıksız olur...
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

Sayfa 461/550 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •