Sayfa 117/550 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon
Arama sonucu : 4395 madde; 929 - 936 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Arkadaşlar bir süre yine yazmayacağım buraya çünkü benim gibi 20 yıllık borsacının bile neredeyse aklıyla oynayarak hissemi kaptıracam..
    Neden bu kadar baskı var, neden bu gel gitler bu kadar, özellikle bu son haftalarda baskı neden bu kadar arttı anlamak adına;

2013 yılından bir haber paylaşmak istiyorum...
    Kartal'da müteahhitler savaştı Eczacıbaşı kazançlı çıktı!
    Emlak kulesinden aldığım haber..
    23-01-2013 17:38:00
    1.3 milyar TL ile ilaleyi Dap Yapı ve Ağaoğlu ortaklığının kazandığı Kartal arsanın arkasında Eczacıbaşı’nın 400 dönüm arazisi bulunuyor. Firma arsanızı aynı şartlarda ihale etse 7milyar hasılat elde ediyor…
    Yani 8 yıl önce 7 milyarlık bir hasılattan
    Bahsediliyorsa şimdi minimum ne yapar....bugün piyasa değeri 5 milyar bile etmeyen ecbilaç için bu ne demek iyi düşünmek lazım..
    Balık büyüük hem de çok büyük...güneş balçıkla sıvanmaz, zaman ve sabırla inşallah bu işin üstesinden geliriz...
    Yatırım tavsiyesi değildir, şahsi görüşlerimdir...

2.  Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bir süre yine yazmayacağım buraya çünkü benim gibi 20 yıllık borsacının bile neredeyse aklıyla oynayarak hissemi kaptıracam..
    Neden bu kadar baskı var, neden bu gel gitler bu kadar, özellikle bu son haftalarda baskı neden bu kadar arttı anlamak adına;

2013 yılından bir haber paylaşmak istiyorum...
    Kartal'da müteahhitler savaştı Eczacıbaşı kazançlı çıktı!
    Emlak kulesinden aldığım haber..
    23-01-2013 17:38:00
    1.3 milyar TL ile ilaleyi Dap Yapı ve Ağaoğlu ortaklığının kazandığı Kartal arsanın arkasında Eczacıbaşı’nın 400 dönüm arazisi bulunuyor. Firma arsanızı aynı şartlarda ihale etse 7milyar hasılat elde ediyor…
    Yani 8 yıl önce 7 milyarlık bir hasılattan
    Bahsediliyorsa şimdi minimum ne yapar....bugün piyasa değeri 5 milyar bile etmeyen ecbilaç için bu ne demek iyi düşünmek lazım..
    Balık büyüük hem de çok büyük...güneş balçıkla sıvanmaz, zaman ve sabırla inşallah bu işin üstesinden geliriz...
    Yatırım tavsiyesi değildir, şahsi görüşlerimdir...
    Sevgili güven06,
    Sabrın meyvesi tatlıdır. Bence artık çember gittikçe daralıyor. Yukarıda ki yazımda zaten görüşlerimi ve beklentilerimi ilettim. İstanbul Anadolu Yakasında özellikle sahil bandında bu büyüklükte (318 dönüm) bir arazi yoktur. Buraya yapılacak karma ve lüks seğmentte proje ile büyük bir hasılata ulaşılabilir.

Şirketin bugünkü piyasa değerinin en az iki üç katı değerleme mümkün olabilir. Ben kendi adıma sanki bir kooperatife girmişim gibi sabırla bekliyorum. Umarım ki yatırımımın karşılığını alacağım.

ECILC bu yılı 500 milyon civarı bir karla kapatması içten bile değil bu bile neredeyse %75-100 bedelsiz potansiyeli oluşturur. Bu bile başlı başına büyük bir beklenti...

Size ve tüm yatırımcılara bol şans diliyorum. Umarım ki gönlümüze göre olur.

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3. Teşekkürler eyvallah

4. Eczacıbaşı Kartal Arazisi;

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Attached Images Attached Images

5. ???????????????.

6. Yüksekdikçe kafasına vuruyorlar..7 geçilmiyor gibi

7. Arsa..olmayan ilaç..hayal aleminde ki aşı..vs vs..kullanıp ky.yı perişan ediyorlar yazık

8. ec.....l böyle koduğum bir hissedir bırak arsaları dünya onların plsa farketmez...şirret buuu kanında var böyle....

Sayfa 117/550 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •