Sayfa 142/550 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 4395 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. speğin bir sıkıntısı var, anlamak çok zor

2. Abdi İbrahim olarak bizde mi ürettirmek istiyorlar? Başka birkaç tane daha aşı üretebilecek firma var. Onlarda mı üretecekler? O konuyu bilmiyorum ama biz bu konuda ilgiliyiz. Burada yapacak hem kapasitemiz, hem de gücümüz var.

''Sinovac isterse hemen o aşıyı da üretebiliriz”

Bizle görüşmediler, başka bir ilaç firmasıyla görüştüler.

O yüzden bir temasımız olmadı fakat isterlerse hemen onu da üretebilecek durumdayız. Normal bir aşı olması sebebiyle, onu her firma çok rahatlıkla üretilebilir.

Biz 20 milyon dozu hemen üretebilecek durumdayız, fakat Türkiye’nin ihtiyacı 20 milyon dozdan daha fazla.

https://www.bloomberght.com/biontech...ma-yok-2272088

3. Ulan ECZYT tavana yürüyor ama bu yerinden oynamadı daha nalet olası kağıt.
    Utanmasa eksiye dönüp kırmızı yakacak.

4. Arsa imar durumu belli olana kadar ECZYT sonra assolist ECILC...Bence...Bu yaz çok sıcak geçecek Buna şimdi bir de bilanço beklentisi ekleyelim...Tadından yenmez...

Kaldı 11/12 ay illa ki bir gün o karar çıkacak (zaten karar aylardır yazılmıştır çocuk oyuncağı gibi her ay meclis gündemine alınıp tadilen komisyona geri gönderilmez. Dünkü çocuk değiliz ama neyse)

Yatırım Tavsiyesi Değildir

5. Ecilc ve Ecyat ta Şişe cam vb. Gibi birleşme olasılığı varımdır?

6.  Alıntı Originally Posted by hakbern Yazıyı Oku
    Ecilc ve Ecyat ta Şişe cam vb. Gibi birleşme olasılığı varımdır?
    Bende bu dağınık ve karmaşık yapının bir sadeleşmesini ve güçlenmesini bekliyorum. Neden olmasın?

Yatırım Tavsiyesi Değildir

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Hisse üzerindeki fiyat baskısı alenen devam ediyor.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

8.  Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    Hisse üzerindeki fiyat baskısı alenen devam ediyor.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Anormal olan ilaç hissesinin durumu değil yatırım bence. 4 mia piyasa değerine koşmaya başladı. Sadece %30 una sahip olduğu ilaç ise 5,2 mia düzeylerinde geziyor. Tamam kabul ediyorum eskiden yatırımın fiyatı ilaç' in fiyatının sadece 2,5 katıydı ve bu yanlıştı. Bu nedenle de ilaç in fiyatını güvence gibi görüp yatırım tutardım. Şimdi tam tersi. Pekiyi yatırımın fiyatı ilaç in 5 katı olursa bu ilaç için fiyat güvencesi olur mu? Cevabim hayır'ďir. Ne olacağı kesinlikle belli değil.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

Sayfa 142/550 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •