Sayfa 352/550 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon
Arama sonucu : 4395 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    temettü ne kadar verecek baktım göremedim bilginiz var mı
    24 mayısta fiyat düşecek. Mayıs 26 da ödenecek. Bu yıl Vergi % 10 net 26.28 kuruş ödenecek.

2.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    24 mayısta fiyat düşecek. Mayıs 26 da ödenecek. Bu yıl Vergi % 10 net 26.28 kuruş ödenecek.
    bunun robotu ile baş edilmez vazgeçtim

3.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    bunun robotu ile baş edilmez vazgeçtim
    Ben şimdi ona haddini bildirir , ayarını veririm
    Eyyyy Eczacılar robotu sen kimsin yaaaaa.

Simdi hizaya gelir pazartesi den itibaren .
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

4.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Bu ülkede artık sayıştay çalışmıyor. Yani devletin harcamaları denetlenemiyor. Vergi dairesi duruma göre çalışmıyor. Ülkenin sınırları kevgire dönmüş. Spk mı çalışacak. SPK elemanları bu gibi şirketlerde ileride çalışmak için flört ediyor. Asla kırmıyor. Nitekim çalışıyor da. Büyük şehirlerde can ve mal güvenliği kalmamış durumda. Ülkede yolsuzluk yağma boyutunda. Eh eczacı kardeşler de kendi küçük yağmalarını yapıyorlar Ky üzerinde, kimse sesini çıkartmıyor işte.
    bu flort meselesini bende duydum birkac kez, demekki ates olmayan yerden duman cikmaz, cok buyuk ahlaksizlik.

5. Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Sanayi ve Ticaret AŞ, Manisa'nın Yunusemre ilçesindeki temizlik, tuvalet, havlu kağıdı ve peçete üretimine yönelik 1 milyar 241 milyon 476 bin 48 liralık yatırımı için teşvik belgesi aldı.

6.  Alıntı Originally Posted by cardia Yazıyı Oku
    Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Sanayi ve Ticaret AŞ, Manisa'nın Yunusemre ilçesindeki temizlik, tuvalet, havlu kağıdı ve peçete üretimine yönelik 1 milyar 241 milyon 476 bin 48 liralık yatırımı için teşvik belgesi aldı.
    Alinan teşvik kağıt sektörüne yaptıkları ortalama yatırım büyüklüğüne gore- 15 ila 30 milyon dolar araligi- biraz yuksek gorundu. Belki hepsini kullanmayacaklar. Olumlu bir haber.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

7. Hepsini de kullanabilirler. Rusya amborgo altında Ukrayna savaş. Bir üretim boşluğu doğduğu bahsedilmişti. Avrupa bu üretimi yapacak değil. İş Türkiye'ye kalır. Bu Eczacıbaşı için iyi, Türkiye için ise fakirliğin devamı demek. Almanya sürekli değeri yüksek üretimi kendi bünyesine katarken bu tür ürün gruplarını çevre ekonomilere pas eder. Bu iş bölümü bizim gibi ülkeleri ebedi fakirliğe mahkum eder. Sonuç olarak Eczacı müthiş yüksek teknoloji iddiasında olan bir şirket değil. Bu durum onun için iyi bir gelişme.

Alıntı Originally Posted by cardia Yazıyı Oku
    Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Sanayi ve Ticaret AŞ, Manisa'nın Yunusemre ilçesindeki temizlik, tuvalet, havlu kağıdı ve peçete üretimine yönelik 1 milyar 241 milyon 476 bin 48 liralık yatırımı için teşvik belgesi aldı.
    Bu holding sirketimi acaba?
    İlaç ve yatırım holding bünyesinde yok.
    İsim benzerliği olabilirmi.
    Yt.tv.degildir
    Sagliklar

Sayfa 352/550 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz