Sayfa 547/547 İlkİlk ... 47447497537545546547
Arama sonucu : 4371 madde; 4,369 - 4,371 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Raporlarda bilanço dönemi sonrası dönemdeki olaylar başlığında Kartal arsası imarına ilişkin tek bir kelime yok. Belki satanlar bu yüzden satıyorlardır.

Satacaklarsa bu yüzden satsınlar, çünkü ben de yakın vadede özellikle konut tarafında bir proje gerçekleştirmelerini beklemiyorum.
    Ben şahsen Kartal arazisine ait bir beklenti içinde değilim sadece kalem kalem değer hesabı yapıp bu mantık dışı rakamın çok altında olduğunu görüyorum. Zira sadece Monrol 1/10 pd değerini kasaya koyacak. EH nin yüzde 34 ü için konuşmuyorum kartal arazisi çok sonra geliyor. Bana göre tabii.

Tabii ki aynı şekilde pek çok değerinin altında fiyatlanan şirket var ancak bunun farkı yönetimin son derece iyi olması pek hata yapacak tarz da olmaması.

Monrol dan kurtulduk ayrıca, vitra da can sıkıcı ama prestij üreten ve sürekli ar ge içinde olan bir kuruluş o nedenle bir şey demiyorum zira sürekli ödül alıyor.

Çorbayı içeriz umarım.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

2.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Raporlarda bilanço dönemi sonrası dönemdeki olaylar başlığında Kartal arsası imarına ilişkin tek bir kelime yok. Belki satanlar bu yüzden satıyorlardır.

Satacaklarsa bu yüzden satsınlar, çünkü ben de yakın vadede özellikle konut tarafında bir proje gerçekleştirmelerini beklemiyorum.
    Kartal arsası holding üzerinde olduğu için yazmamasi normal.
    Bir anormallik yok bunda,
    İmar çalışmaları bile zoraki bildirim gonderiyorlar kap sistemine.
    Yt.tv değildir
    Sagliklar

3.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Kartal arsası holding üzerinde olduğu için yazmamasi normal.
    Bir anormallik yok bunda,
    İmar çalışmaları bile zoraki bildirim gonderiyorlar kap sistemine.
    Yt.tv değildir
    Sagliklar
    ..................

Aynen öyle.Teşekkür Sn.Cinali.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

Sayfa 547/547 İlkİlk ... 47447497537545546547

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •