Sayfa 187/550 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon
Arama sonucu : 4397 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. İşlerini kolaylaştıralım. Versişnler 20 tl fiyat hemen verelim lotları. Peşinde oldukları adamlardan biri de benim. Uzun yıllardır elimde satmadım. Bu komik fiyata hiç vermem. Kimin elinde kaç lot var hepsini biliyorlar. Tek tek sayıyorlar.

2.  Alıntı Originally Posted by ilhanxx Yazıyı Oku
    yabancılar ve patron hepsi birbiri ile anlaşmalı, paslıyorlar birbirlerine patron düşürcem satın diyor yabancılar da satıyor, senaryo bu, yoksa yabancı ümüğünü sıkar öyle pandik atamazlar kolay kolay, yüzde 36 da yetmez.
    Yabacı diye birileri son yıllarda zaten yok. O portföyler çoktan açıktan prim karşılığı patrona virmanlanmıştır tahmin ediyorum. Bir citi alıyor bir almanlar alıyor satıyor. Cep to cep. Biz bekliyorlar.

3.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Yabacı diye birileri son yıllarda zaten yok. O portföyler çoktan açıktan prim karşılığı patrona virmanlanmıştır tahmin ediyorum. Cir citi aluyor bir almanlar alıyor satıyor. Cep to cep. Biz bekliyorlar.
    virmanlıyor olabilirler, doğrudur, patronlar bank ofu küçük yatırımcıyı korkutmak için kullanıyorlar, rygy nin patronu da yapıyor bunu, amaç kotu küçük yatırımcıdan temizlemekse bunun daha kolay yolları var, basit grafik hareketleri ile yapabilirler bunu, deva çok yaptı bunu, insanlar zararına mal vermez, 6 aylik ortlama hacmi 44 milyon olan kağıt 7 8 milyonlarda sürünüyor, iş bankası da 650 fiyat verip manipülasyon yapıyor, insanın aklıyla dalga geçiyorlar akılları sıra

4. Çünkü kii bunu yapmaya mecburlar.İlaç ,yatırım arasındaki pariteyi çok bozdular.
     Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    İlacın fiyatına çok düşürmeden yatırımın fiyatını aşağıya çekmek gibi bir niyetleri olabilir.

Yatırım tavsiyesi degildir.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

5. Görünürde 134 milyon lot halka açık miktar. Bunun tahminim 70 milyon lotu Patronun rezerv hesaplarında yer alsa 65 miyon civarı gerçek halka açıkklıktır. Bu bölüm kemikleşmiş KY elinde. kiminin 100 bin, kimi 500 bin, kimi 1 miyon lot, kimi 1.5 milyon lot. İşte çözmek istedikleri grup bu. Yatırımda bu türden olanların elinden aldılar kağıdı uçurdular. Bizim gibiler olmas ilaç emin olun şimdi 30 tl idi. Bu KY grubu uzun zamandır elde tutttuğundan küçük bir primle vermeye razı olmaz. Patron da bedava mala alışmış baskı üstüne baskı. Utanmaz herif....

6.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Görünürde 134 milyon lot halka açık miktar. Bunun tahminim 70 milyon lotu Patronun rezerv hesaplarında yer alsa 65 miyon civarı gerçek halka açıkklıktır. Bu bölüm kemikleşmiş KY elinde. kiminin 100 bin, kimi 500 bin, kimi 1 miyon lot, kimi 1.5 milyon lot. İşte çözmek istedikleri grup bu. Yatırımda bu türden olanların elinden aldılar kağıdı uçurdular. Bizim gibiler olmas ilaç emin olun şimdi 30 tl idi. Bu KY grubu uzun zamandır elde tutttuğundan küçük bir primle vermeye razı olmaz. Patron da bedava mala alışmış baskı üstüne baskı. Utanmaz herif....

Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

7. 7.20 ile ecz ilac aldik bakalim.
    duserse alislara devam.
    20 lerden aldigim yapilari 60 civari vermistim gecen haftalarda.thy almistim gelen parayla. bugun 11.80 lerden aldigimthy leri 13.18 den cozup ilaca girdim
    uzuncuyum.
    vira BİSMILLAH.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    İşlerini kolaylaştıralım. Versişnler 20 tl fiyat hemen verelim lotları. Peşinde oldukları adamlardan biri de benim. Uzun yıllardır elimde satmadım. Bu komik fiyata hiç vermem. Kimin elinde kaç lot var hepsini biliyorlar. Tek tek sayıyorlar.
    +1 daha ekle hocam 3 yıldır tutuyorum

Sayfa 187/550 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •