Sayfa 462/550 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512 ... SonSon
Arama sonucu : 4397 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Bundan sonrası spekulatore bağlı, öncesinde olduğu gibi; birden fazla önemli gelişme oldu, belki hisseler toplandı, buraya kadarmış demesi mantıksız olur...
    "Buraya kadarmış "ne demek anlamadım açiklarmisiniz?
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

2.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    "Buraya kadarmış "ne demek anlamadım açiklarmisiniz?
    Beklenti bitti denemez anlamında (aslında yeni başlıyor)
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

3.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Beklenti bitti denemez anlamında (aslında yeni başlıyor)
    Evet, tabii ,teşekkürler
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

4. 10-12 yıldır bu adamların kap attıktan sonra hisselerinin gittigini görmedim hiç. Kap haberlerini hep baskılamak yada beklenti bitti demek için kullandılar. Bu sebeple eczacılar kap gönderdiginde husursuz olurum. İnşallah bu sefer böyle olmaz ki olmaması gerekiyor , mızrak çuvala sıgmıyor artık

5. Artık bu projelerin hayata geçmesi ile gerçek değerlemeler ortaya çıkacaktır..Beklenti bitti diyenler satsın..Biz beklenti daha yeni başlıyor diyoruz..1 ay sonra onay çıktığı zaman artık fiatların nerelerde olduğunu hep beraber bekleyip göreceğiz..

6. Ozaman adama sorarlar Eczacıbaşı holdingin yüzde kaçı Eczacıbaşı ilaç firmasının %37 kimin aç da oku sahtekarlar o kapı atarken altında ortaklık payı da olacak adamın seceresi bozuk kapların tamamı art niyetli atılıyor bu tür kaplar genelde mesai bitimine yada piyasa açılırken atılır sen namuslu bir şirket olsan şirkeu değerlendirme işlemini yaparsın
     Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Aslında karar olumlu..Yapılan itirazlar red edilmiş..şimdi son düzlüğü gelinmiş oda 1 aylık süre.. 10 yıldır beklemişiz son 1 ayıda elbet beklicez.. Anlaşılan Belediye meclisi bu 1 aylık askı süresincede gelecek itiraları red edecek ve bir an önce yurtta tırmanan bu konut sıkıntısını bir an önce çözmek içim süratlice onaylar gelecektir.. Bence olay olumlu bir şekilde finale doğru gelmiştir. Herkese hayırlı olsun. Adamlar 4 dakika kala millet ne olduğunu anlamadanortalık karıştı. Birde soran varmış gibi arazinin mülkiyeti Eczacıbaşı Holdinge aittir diyor..Yani bu arazi benim diyor...
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hiç bir fikrim ve önerim yatırım tavsiyesi değildir. Ciddiye alınmasın sorumluluk kabul etmiyorum

7. Iciniz rahat olsun, bir zamanlarda borsa kotundan çıkmayı planladıklarını düşünüyorduk. Şimdi bu olasılık geride kaldı, özellikle de Ilaç yeniden faal bir is alanı olduktan sonra. Holding uzun zamandır hisse alımı yapmıyor, bu işleri de tamamen spekulatore bıraktılar. Kısacası hisse değerlerini düşük göstermeleri veya tutmaları için bir neden kalmadı.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

8. Adam daha baştan şirket ve holdingi kurarken öyle bir grift yapı oluşturuyor ki çözene aşk olsun.
    Kimin kimde ne payı var kim kime ne kadar ortak belli değil.
    Hani biliyoruz borsa vatandaşın elindekini kapmaya yönelik bir sistem ama bizim patron hepten vampir çıktı canımızı da almaya odaklanmış.
    Güzel bir haber bile ise yaramasın diye her türlü oyunu oynuyor...
    Yazıklar olsun.

Sayfa 462/550 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •