Sayfa 145/150 İlkİlk ... 4595135143144145146147 ... SonSon
Arama sonucu : 1199 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: ISFIN - İş Finansal Kiralama

Teknik ve Temel analiz iyi İş finansal kiralamada.Biraz aldım kısmet ayrıca seansı son anda iyi kapattı ytd.
    12 aylık zirvesi 14,73 F/K 5,82 piyasa defter değeri 1,29 ucuz hisse olduğu gerçektir ytd.

Hissenin ucuz olması çok önemlidir argo olacak fakat para batmaz ucuz hisselerde zararına satılır o ayrı konu borsada normaldir ytd.

Neyse ara sıra foruma yazarım fakat en az payım İş finansal Kiralama hissesinde diğerlerinde payım daha fazla zaman çok beklerim çok beğendim hisseyi o yüzden foruma yazdım ytd.

Yükseliş trendinde olan hisse İş finansal 12 aylık zirvesi 14,73 haftalık kapanış 13,03.. 1 aralık haftalık kapanış 12,90.. 2 hafta önce haftalık kapanış 14,00.. 3 hafta önce 17 kasım haftalık kapanış 12,26
    Tuhaf olan diğer faktoring hisselerinin de ucuz olması sektör ucuz fiyatlanıyor.
    Son olarak İş finansal hissesi prim yönünden enflasyonun gerisinde kalmış hissedir. ytd.

Sektör hisseleri Lidfa,Crdfa bu 2 hissede ucuz durumda diğer hisse Ulusal faktoring ucuz fakat biraz araştırdım ortak satış yapmış diğer hisse Garfa faktoring buda pahalı denemez tuhaf durum diğer sektörlerde böyle bir durum yok ytd.

Stop çoktan çalışmıştı iş finansal üzgünüm biletini kesip gönderdiğim için zararda durmayı sevmem.

7.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    işfinans % 35 hisse halka açıkmı değilmi .bir gecede nasıl halka açık oldu milyonlarca hisse.% 35 nasıl toplandı borsada.yönetim nasl izin verdi .chp atama yöntim kurulu ve sandık atama yönetim kurulu nasıl izin verdi .hatta hisseleri toplayanlara te ememmtüü bile verdiler beleşe geldi milyonlarca hisse .tabi baskılı nominal altı fiyatlardan toplnadı hep.sahi .dünyada örneği olmayan bu işlemlere bddk nasıl görmüyo hala .bu yeni d*olaylı işbank grıup ortağı kim .hala duruyrmu hisselerini devrettimi .o kadar hisseyi halka satanmaz .özüince hızını alamayıp o dönem ana ortak tskb ya bile müdür olmayı kabul etti işbanktan sonra komedi gibiydi .adam işfinansın peşini bırakmadı nasıl bi operasyonsa artık.araştırıldığında çıkacak herhalede artık araştırılır zamanı geldi gib .hşsse çöküşü de bundan olabilir. yıllardır hisse çöküşte .fena çöktüler işbank iştirake organize .sahi, kim bunlar .bi sorsanız yatırımcı kardeşlerim .neden sormuyorsunuz dünyada örneği varmı bu işlemlerin neden sormuyorsunuz.sorun bence
    Cem Okullu operasyonundan mı bahsediyorsun hocam sen? Milyonlarca lotu çok kısa sürede topladı bu mümkün olamaz bence de, yazdıkların net değil..

8. Son düzlüğe girdin koçum.Şubat sonu görüşürüz.

Sayfa 145/150 İlkİlk ... 4595135143144145146147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •