Sayfa 76/148 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon
Arama sonucu : 1177 madde; 601 - 608 arası.

Konu: ISFIN - İş Finansal Kiralama

Endeksi sürükleyen hisseler negatife döndüğünde bizimki ço bi forsu varmış gibi ilk tepki veren hisse oluyor. Robotun ayarını öyle ince yapmışlar ki endeksteki rakamsal tepki bandı çok dar. Hacim de yerlerde olunca kuruş kuruş geri geliyor kaçınılmaz olarak. Pozitif endekste de robotun hareket bandı hacme göre sınırlı.. Tam bi araf modunda. Düşmesi için sebep yok aynı şekilde çıkması içinde.
    Yazdıklarım bi çok hisseye uyuyor olsada işfin dış kapının mandalı gibi bi halde duruyor. İzliyoruz bakalım olursa koruk suyu olmazsa tarhana bulgur

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tavsiye vermek haddime değildir, yazdıklarım sadece beni bağlar..
    'Başkasının çıkardığı yerden inemezsin, düşersin!'

2. Kağıt günlerdir 2-3 kademeye sıkıştı ve hacimde iyice düştü. Tepkide yok , trade imkanıda yok. Bugün bu fiyattan sat yoksa yarın daha düşükten satacaksın mesajı veriyor havasında sanki. Adi spek.

Alıntı Originally Posted by gezgin14 Yazıyı Oku
    Kağıt günlerdir 2-3 kademeye sıkıştı ve hacimde iyice düştü. Tepkide yok , trade imkanıda yok. Bugün bu fiyattan sat yoksa yarın daha düşükten satacaksın mesajı veriyor havasında sanki. Adi spek.
    Ben o spek dediğiniz hırtla inatlaşırken o kadar çok almışım ki durum fena. ( tabii kendimce çok diyorum.) şimdide 1 lot alıp veriyorum sinirleri sağlam olan mı kazanacak tekkeyi bekleyen mi göreceğiz

4.  Alıntı Originally Posted by Hancı17 Yazıyı Oku
    Ben o spek dediğiniz hırtla inatlaşırken o kadar çok almışım ki durum fena. ( tabii kendimce çok diyorum.) şimdide 1 lot alıp veriyorum sinirleri sağlam olan mı kazanacak tekkeyi bekleyen mi göreceğiz

herkes kazansın ve tekkeyi beklemeden kazansın

5. patron ve spek turşusunu kuracakmış hisselerin..
    ky bu turşunun olmasını büyük bir sabırla ve inatla bekliyor..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

6. Firma battıda bizim haberimiz mi yok adi spek

Derdi ne acaba bunun..? Sinir testine döndü iyice

8. bilanço gelmişbakan yok galiba ..gelen kar ancak cuma günü 0.01 kuruş yansımış..
    zaten ne beklenebilirdi ..diger kiralama ve finans ve faktoring hisseleri ile arasında düşmüş hali bile buna % 100 fark atıyorlar..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 76/148 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •