Sayfa 132/148 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon
Arama sonucu : 1177 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: ISFIN - İş Finansal Kiralama

1.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    grafiği güncelleyelim. asla yatırım tavsiyesi değil. geleceğe çizilen çizgiler keyfi çizimlerdir... ytd

emeklerinize sağlık tahtacı dışında kimsenin kaldığını düşünmüyorum çok fazla kendi atını istediği gibi sürüyor işlem yasağına kadar payları vardır.

2. Dün tavandan 5,10 ile pozisyon kapatan ky. lardanım.

Grafiği paylaşan arkadaşa teşekkürler...
    Bundan sonrası kısa vadede risk..
    Bugünde tavana kitleyecek gibi..
    Kalanlara bol kazançlar.
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

3. ilginç bir kağıt, forumda da ilginç.
    hareketine başladı, buraların da yeşillenmesi gerek, demek o kadar bezdirdi ki herkesi, kimsenin yazacak takati yok.

nerelerden vedalaşılır bilinmez. bir haberi de yok, tamamiyle spek tarafından alınıyor. takasları gören varsa paylaşabilir mi?

4. sesimizi çıkarmadan çalı arkasında pusuda seyrediyoz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by adorable35 Yazıyı Oku
    emeklerinize sağlık tahtacı dışında kimsenin kaldığını düşünmüyorum çok fazla kendi atını istediği gibi sürüyor işlem yasağına kadar payları vardır.
    önemli değil Dostum. tekniğe çok inanmıştım. 10-15 liraya gideceğine emindima ama bu kadar sert gitmesini hiç beklemiyordum. 6 lira bölgesinde iki üç gün geri gelir diye elimi boşalttım. bürüt vs. derken silkelenip gittik. bundan sonra artık nerelere gider düşünemiyorum. okullu rallisi gibi oldu. o girdiği zaman böyle dehşet yükselişler olur. satmayıp bekleyenlere hayırlı kazançlar dilerim...
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

6.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    önemli değil Dostum. tekniğe çok inanmıştım. 10-15 liraya gideceğine emindima ama bu kadar sert gitmesini hiç beklemiyordum. 6 lira bölgesinde iki üç gün geri gelir diye elimi boşalttım. bürüt vs. derken silkelenip gittik. bundan sonra artık nerelere gider düşünemiyorum. okullu rallisi gibi oldu. o girdiği zaman böyle dehşet yükselişler olur. satmayıp bekleyenlere hayırlı kazançlar dilerim...
    Bundan sonra yürür gider mi diyorsunuz?

IN2015 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Finansalları ve büyümesi çok iyi, gelecek vaad ediyor. Evet kısada 370 lerden 7 ye geldi ama , sanki asıl hareketin ön sancıları. Sanırım uzunca süre konuşulacak.
    İlk sarsıntılarda dökülmeyip kalanlara bol kazançlar.
    isfin.jpg

Allah bereket versin %111 karla çıktım...Kalanlara bol kazançlar dilerim...

Sayfa 132/148 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •