Sayfa 8/148 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 1177 madde; 57 - 64 arası.

Konu: ISFIN - İş Finansal Kiralama

1.  Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku
    Al sat ile hisse aynı yerde tür atıyor yarın endeks patladığı zaman ne yapar diye düşüyor iseniz artık çok geç demektir geçmiş olsun maalesef

KAAN_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yarin endeks patlayacak zaten. Yabancı borsa eksi 5 eksi 6larda hayırlısı bakalim

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. son durum nedir? bilgi vermek isteyen varsa yazsın..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,082
    :
    ŞİRKET YETKİLİSİ
    15.06.2020 - 15.06.2020 tarihinde İŞ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. payları ile ilgili olarak 3,85 - 3,88 TL fiyat aralığından 0 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 35.150.000 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte İŞ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 15.06.2020 tarihi itibariyle %0 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
    Konu : HİSSE SENEDİ PAY SATIMI
    Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: cengiz okullu
    İŞ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş.
    Bildirime Konu Borsa
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    :
    ŞİRKET YETKİLİSİ
    15.06.2020 - 15.06.2020 tarihinde İŞ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. payları ile ilgili olarak 3,85 - 3,88 TL fiyat aralığından 0 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 35.150.000 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte İŞ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 15.06.2020 tarihi itibariyle %0 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
    Konu : HİSSE SENEDİ PAY SATIMI
    Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı:
    İŞ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş.
    Bildirime Konu Borsa
    Haber kap a düştü. Yüzde 5 pay sahipliği yüzde 0 oldu cengiz okullunun. Bence kağıt rahatlayacak bundan sonra yola devam hayırlısıyla. Yatırım tavsiyesi olmayıp bana uyupta alım satım yapmayın ;)

5. Vakıf finans nerelere gitti bu kaldı böyle

6.  Alıntı Originally Posted by matias Yazıyı Oku
    Vakıf finans nerelere gitti bu kaldı böyle
    hocam bu cümleyi bir çok yerde okudum. isfin ile bağlantısı nedir?

7.  Alıntı Originally Posted by Evinborsa Yazıyı Oku
    hocam bu cümleyi bir çok yerde okudum. isfin ile bağlantısı nedir?
    İsfin ile vakif finansal aynı kulvarda bağlantı bundan kaynaklı. Şahsi görüşüm okullu gibi birisinin bu hisseden çıkması hissenin yükünü atmasi demek. Bundan sonra bence güzel gunler olacak isfin ile ilgili. Yatırım tavsiyesi değildir, al sat tut demedim dememde ;)

8. Bu yatirimci vakif finansa girmis olabilirmi ?
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Sayfa 8/148 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •