Sayfa 25/148 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon
Arama sonucu : 1177 madde; 193 - 200 arası.

Konu: ISFIN - İş Finansal Kiralama

3.81 kırılınca 3.71 desteğine çarptı.. altta 3.64 3.57 var.. haftalıklar halen güzel.. bundan sonra çıkışında barları boncuk gibi dizmesını beklemıyorum... eğer yıne çayda çıra yaparsa işi çok zor samba lazım samba...
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

pala verdiğin malı toplamda 1 hafta bile taşımadım.. bu gün al yarın ver diyerek 3-4 haftadır seni izliyorum..gördüğüm tek şey bu malı taşiyanlara 32 hafta boyunca çektirdiğin sey zulüm... sana olumlu bir teknık görünüm için son 1 hafta daha mühlet veriyorum.. ya sen gidersin yada ben.. sıkıldım...
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

haftalık takas

6. kimsecikler yok burada son durumu nasıl acaba..

7.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    ısfın balıkları gördü 3.81..pala elını suya vurdu balıklar kaçtı.... haftalıklar çok güzel.. öyle elini suya vurup ta balına kaçıramazsın..
    Pala balık konusunda çok sabırlı sanırım sayın esozcan, diğer balıkçıları kaçırıyor tüm balıkları kendi tutacak bu gidişle.

Alıntı Originally Posted by ezelagah Yazıyı Oku
    Pala balık konusunda çok sabırlıi
    evet sn ezelagah.. bende olmayan sabır palada fazlasıyla var... son 1 hafta daha süre... ya o gidecek yada ben.. ama bu sert olacak.. 3.71 75 destekler..adam olacak çocuk 3.82 otoban gişesi 3.93 otoban
    hedefler 4.18 4.32 4.64
    iyi çalışmalar..

Sayfa 25/148 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •