Sayfa 144/148 İlkİlk ... 4494134142143144145146 ... SonSon
Arama sonucu : 1177 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: ISFIN - İş Finansal Kiralama

1.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    ver mehtere devam .şirketin halka açık kısmı kılıçdarın atadığı chp li yönetim kurulunca ve işsandık atamalarca hamurtlandı .şirket o yüzden hala çöküşte şirkete nasıl çöküldü .devletimiz bu konuda acil önlem almalı .araştırmalı kayyum atamalı gerekirse işfinans yüzde 35 nerde .??
    Gerçekten bu kadar cahil misiniz yoksa bu mükemmel bir cahil taklidi mi?

Sent from my 2201116PG using Tapatalk

2. işfinans içinde % 100 sahibi olduğu işfaktöring.2 şirket aslında .halka açık kısım % 40 aslında *idi*
    10 sene kadar önce başladı sanırım kılıçdar chp de başa geliyor.işgrubun başına özince .
    sonra balıkesirli 2 kardeş başlıyor alımlara öyle az değil milyonlarca lot.artık bi kaç tavan gider denir. hatta hisse ucar artık denir .tam tersi bunlar aldıkça hisse geriledi .hatta yetmedi bu ekip ve oluşturdukları ekip teememtüü de destekleyerek harika işler yaptı bu kardeşlere .sonunda baktık hisse çökmüş bu 2 kardeşin payı % 35 lere gelmiş .yani borsada halka açık 5 puan kalmış. bu arada dahada dram işbank kurucu ya payı bunlardan 8 puan falan aşşada kalmış.azzınlık olmuş yani işbank.sonra bi gece bakıldı bu paylar hepsi halka açık oldu .ne zaman oldu nasıl oldu .hisseler nerde kimde bilinmiyor.
    bu kardeşler aynı zamanda o dönem askerin oyakından tukaşı nasıl kaça aldı oyak ne kadar para koydu kasaya falan araştırın .
    sorun şuki işbank grup halk adına denetleyen chp yönetimi buna nasıl izin verdi .işbanka bu kardeşlerin ne katkısı oldu .arada nemalanan muhakkak oldu kimler oldu .acil bir kayyum atanıp bütün bunşları araştırmalı .çünkü işfinans hala çöküşte .operasyon bitmemiş .özince ve kılıçdarın aklında ne var bilinmiyor.bilinen halkın malı olan şirket payları nasıl peşkeş çekildi kimler çekti .sorumlu kim.acil araştırılmalı .ve şu an bu paylar nerede kimde .halk bu kadar hisseyi alalam nasıl halka açık oldu gene .bu 2 kardeş işbank grub dolaylı bilgilere sahip olmadımı böylece .işfinans araştırılmalı .

3. Bunun saati 45 gun once durmusNe yazan var ne soran..Firtina oncesi sessizlik olmali

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bayagida guzel kar aciklamis.Ama ilgilenen olmayinca

5. Ne ise yaradi bilanco.Silkekeme bitince gorursunuz modunda amcam.

6. işfinansın % 35 inin borsada hamurtlatan ekib başı gitti.kılıçdar ce özince ekibin başıydı o dönem start verildiğinde .Sayın Özelden beklentimiz bu konunun acil aydınlatılması ve hesabının sorulması .işfinans hala hisse çöküşü hisse oyunları abidikleme devam ediyor kim bunlar % 35 hisse nerede ? yaknda sosyal medyada bununla ilgili % 35 nerede **ile görebiliriz sormak hakkımız.hisse hala çöküşte hala doymadılar .hesabı sorulmalı gerekiyorsa devletimiz el atmalı araştırmalı .işfinans ta neler oldu neler oluyor.

ne çektin be (İŞFIN)selahattinnnn...

haftalıktaki vesikalık fotoğrafın oldukça güzel.. bu foto ile birinde mükkemmel diğerinde ise şöyle bölye bir hareket yaptın.. şu an malsız çulsuz ne yapacağını merak ediyorum.. bu işler taramalarda boy göstermekle olmuyor..

Caroline direncin 12.85.. 9 hafta boyunca sopa yedin durdun...adam olacak çocuk 13.15 ve üzeri.. 11.84 altında ise yüzüne bile bakılmaz..en azından ben bakmam.. günlükte olası 3-4 gün yatay aşağı yapsan bile haftalıkları bozabileceğini düşünmüyorum..
    sahne senin... ben koltuktayım...
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

11.84 dedim 11.65 e kadar bayram şekeri dağıttın.. süslenmeye devam et..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 144/148 İlkİlk ... 4494134142143144145146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •