Sayfa 227/264 İlkİlk ... 127177217225226227228229237 ... SonSon
Arama sonucu : 2107 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    iyi bilanco gelmeden beli dogrulmaz.
    #HEKTS #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...06301852085499

Bence bi sorun yok..

Yatayda dinleniyor, guc topluyor, muhtemelen seneyi 20TL civarinda kapatmak istiyor...

Umut fakirin ekmegidir.

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

2.  Alıntı Originally Posted by sahraneverd Yazıyı Oku
    hangi kategoriye alınıyor..
    https://www.kap.org.tr/Bildirim/853557

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

3. Orhangazideki yatırım için devletten teşvik alınmış.

Batuhan

https://twitter.com/mehmetakifozen/s...306816/photo/1
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

4. Orasi ileri teknoloji tarim tarim ussu olacak.

Cok yuksek katma degerli urunler cikacak.

Syg,

5. Sunset aliminin mantıklı bir açıklaması yok,hektas genel müdürü umarım OYAK genel müdürlüğüne karşı dik durur,yoksa daha çok Sunset gibi kuşkulu sirket aldirabilirler,OYAK grubu eski güven veren halinden uzaklasiyor...

6.  Alıntı Originally Posted by borsacahili Yazıyı Oku
    Sunset aliminin mantıklı bir açıklaması yok,hektas genel müdürü umarım OYAK genel müdürlüğüne karşı dik durur,yoksa daha çok Sunset gibi kuşkulu sirket aldirabilirler,OYAK grubu eski güven veren halinden uzaklasiyor...
    Maalesef bu durumu Sunset ilk alındığında dile getirenlerden biri olarak bugüne kadar risk hanemizde hiç yok iken birden peydah olan ve aslında olabilecek en büyük handikaplardan biri olan şirketimizin siyasete alet olması durumu belirdi. Olay bir şirketi adil olmayan fiyatından almak değil sadece. İşin o kısmı sonuç, oysa sebepler diyarına bakınca açık söyleyeyim tırsıyorum.

Başkasını bilmem ama ben objektif olmaya aşırı özen gösteren bir insanım, bunun çok faydasını gördüm şahsen. At gözlükleri ile ortalıkta dolanan, hissesine aşık standart Türk ky sürüsünün dışında hareket etmek gerektiğini bizzat tecrübe etmişliğim olduğu ve zamanında bunun beni ipten dahi aldığını düşününce bu riski çok yakından izliyorum. Bu meyanda somut bir adım daha atılırsa bunu kırmızı çizgim olarak belirledim diyebilirim. Bu inşallah olmaz ama olursa ben gözünün yaşına bakmam. O durumda yatırımlar vs de zerre umurumda olmaz.

Başkasını bilmem kimseden etkilenmem. Kimse de benden etkilenmesin, kişisel görüşlerimdir. Kelin ilacı olsa başına sürer.

7. ölüm grubu

8. günlük grafik sıkışmaya devam ediyor, bakalım aşağı mı yoksa yukarı mı kırılacak

Sayfa 227/264 İlkİlk ... 127177217225226227228229237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •