Sayfa 45/255 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 2033 madde; 353 - 360 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Physic Yazıyı Oku
    Bende uygulamayı kullandım, hatta uygulamayı geliştiren mühendislerden birisi ile uzun bir telefon görüşmem oldu. Aldığım bilgiler doğrultusunda söyleyebilirim ki evet yapay zekâ kullanılıyor. Hatta her çekilip gönderilen fotoğraf arşive girip yapay zekanın gelişmesine katkı sağlıyormuş. Yani program kullanıldıkça başarı oranı giderek artacak.
    Surdurulebilirlik acisindan guzel bir sey bu.
    Tesekkur ederim bilgi icin...
    Ytd

"Memleketim varsa Ben de varım."Vehbi KOÇ

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Yavsagin birisi cikti geldi, ona killandim..

Bir sure burada yazmayacagim olaganustu bir durum gormez isem..

Rahat olun, kagidiniza sahip cikin.

Kalin saglicakla..

Syg,
    Sayın dudu,

O kişiler hiç bitmeyecektir, zaman zaman hep karşımıza çıkacaklar

Red listesine ekleye ekleye hepsinden arınalım.

3.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Sayın dudu,

O kişiler hiç bitmeyecektir, zaman zaman hep karşımıza çıkacaklar

Red listesine ekleye ekleye hepsinden arınalım.
    Aynen öyle musaların olduğu yerde muhakkak firavunlar, ibrahimlerin olduğu yerde nemrutlar,ömerlerin olduğu yerde ebu cehiller vardır, O kişiler hiç bitmeyecektir, zaman zaman hep karşımıza çıkacaklar

4. Abi bırakma buraları selamlar

5. Kim bu ******?

6. [QUOTE=pamuk01;4452683]Aynen öyle musaların olduğu yerde muhakkak firavunlar, ibrahimlerin olduğu yerde nemrutlar,ömerlerin olduğu yerde ebu cehiller vardır, O kişiler hiç bitmeyecektir, zaman zaman hep karşımıza çıkacaklar[/QU
    Bence Dudu başka ufuklara yelken açtı.

7. Elimdeki son kurşunu 75 ortalama ile 4000 lot daha attık kalın lotlar 8.4 ortalama şükür hekts gibi insanın şirketi olduğunda huzurlu huzırlu yatıyor düşssede umrunda olmuyor ben şahsen teknik konusında kemdime bu kadar güvenirken hekts tekniğe bile bakmaya gerek duymuyorum dudu abi bence böyle ****ler piyasada senin gibi ky öneri ve ufkunu açacakve hata yapma oranlarını ciddi oranda azaltacak kişileri kasıtlı kaçırmaya çalışıyor ziktiret bence onlara vereceğin en güzel cevap yine ky şimdiye kadar yaşadığın tecrübeleri ve bilgilerini aktarmak olacak saygıyla selametle
    ytd deli saçmasıdır

8. Hissemix kendine geldi mi acaba. Bu arada satayim mi tutayim mi diye sormuştum. Kaptirma demişti bir abimiz. Kendisine teşekkür ediyorum. Yüzde 10-20 kar aldım ama olsun. Benden alan da kazanır İnşallah

Sayfa 45/255 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •