Sayfa 863/885 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873 ... SonSon
Arama sonucu : 7077 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    sayın fenerbahç[email protected] kağıdı sürekli kötü çağrışımlarla burada anman kağıdı elinden kaçırdığını akla getiriyor öyleyse senin adına üzüldüm,burada kağıtta olan insanların psikolojisinide düşünmen lazım sen aşağıdan almak istiyorsan daha öncede yazdığın gibi vur kaçlardan uzak durman lazım çünkü burası Şükrü SARACOĞLU stadı değil borsa , burası sabırsızların paraları sabırlı insanlara nakledilen bir mecradır
    ancak ben iyi niyetle yazdım sen yine yoğurdunu kendi bildiğin gibi ye ,ama buradakileri karamsarlığa sevk eden yazılar yazma lütfen bilen var bilmeyip etkilenebilecek olan var,varsa bir bilgin belgen onu paylaşki sevilen olasın ,hem her koyun kendi bacağından asılır sasada oldu diye burada olacağının garantisimi var
    Kötüleme yapmadim bugün olanı yazdım Hektas tektastir . Karin azaldi diye duygusala baglaman komik

2. Basligi duzenli takip edenler bilir 15-30 hareketini subat gibi bekliyordum..2-2.5 ay erken yaparak beni sasirtti.
    Keza 30 u gecmez bedelliye kadar 25-30 araligida kalir, bu araliktan da bolunur, 7.5 gibi bir bolunme sonrasi 12 aylik bi surede tekrar 15 olur beklentim vardi, bunda da beni yaniltti 30 uzerine atarak.
    Bayburtlular acele ediyorlar.
    Spk tekerlerine comak soktu.
    Bakalim sonuc ne olacak?
    Hep beraber bekleyip gorecegiz.

Syg,
    Dudu twitter'da degil ve olmayacak da...

3. Sasa ile hektasi kıyaslamak bana göre mantıklı değil

Neden bu ikisi birbirlerine benzetildi anlamıyorum

İş yaptigi kulvarlari, sasanin aldığı destekleri geçtim, son dönemlerde sasanin yaptığı prim ortada, piyasa değeri, defter değeri, fk oranı vs vs her şekilde fark ortada iken bizim sasayi takip ediyor olmamız mantıklı değil.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kırmızı Yazıyı Oku
    Şimdi param var 10bin şot aldım sabah açılışta aynı gün satamaycak mıyım
    Brüt takas ile karıştırmamak lazım bu durumu. Brüt takasta satın aldığınız hisseyi T+2. gün satabilirsiniz. HEKTS'a gelen kredili işlem ve açığa satış yasağında ise elinizde olmayan hisseyi satmanız(açığa satış) veya borçlanarak almanız(kredili işlem) yasağı söz konusu. Şu an HEKTS'ta brüt takas söz konusu değil.

Alıntı Originally Posted by 5YÜKSEL5 Yazıyı Oku
    Anlamadığım için bu işi bilen arkadaşlar yorumlarsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
    Yapılacak bedelli bedelsiz sermaye artışlarının şirketin pd ve fk oranlarını düşürmeyecek mi?
    Eğer bu oranlar düşecekse kısaorta vadede sasa ile karşılaştırılması doğru mu?
    Bedelsiz sermaye arttırımında şirketin temel kalemlerinde bir değişiklik olmayacak. Bedelsiz sermaye arttırımı kapsamında "Özkaynaklar" başlığı altındaki 2 kalem arasında fonlar hareket edecek yalnızca. Bu durumda PD/DD veya F/K oranlarında doğrudan bir değişiklik olmayacak.

Bedelli sermaye arttırımında ise şirket kasasına doğrudan nakit girişi olacak ve bilançonun Varlıklar tarafına nakit girişi sağlanırken bunun kaynağı olarak Pasif tarafta "Özkaynaklar" kalemine artı olarak kaydedilecek. Dolayısıyla Özkaynaklar kaleminde artış olacak. Bu durumda işlem gerçekleştiği anda PD/DD otomatik olarak düşecektir(Bölen kısmındaki Özkaynak artışından kaynaklı).
    Fakat F/K oranında yine doğrudan bir değişiklik olmayacak çünkü bedelli sermaye artırımı bu orandaki hisse fiyatı veya kar değerlerinde doğrudan bir etkiye sahip olmayacak. Fakat gelecek bu nakdin yatırımlarda değerlendirilmesinin - ki bu yatırımları biliyoruz - şirket karını arttırıcı etkiye sahip olacağı beklendiği için F/K oranının da düşmesi beklenebilir. Nitekim CEO yaptığı açıklamada 2021 yılı içinde ciddi büyüme beklentileri olduğunu belirtti, bildiğim kadarıyla hemen herkes de bu beklenti içerisinde.

Tabi oranlardaki tüm bu değişiklikleri hisse senedi fiyatının sabit kaldığı varsayımı altında izah ettim.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

5. Sn Serdary bilgi için teşekkürler,ilk defa başıma geldi bu takas uygulaması ..
    herşey kısmet kaptırdım diye yukarıdan aldık .
    bakalım ptesi işlemlerden gün sonunda toplam fark yaşanacak mı

6. #HEKTS #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...02241002116672

Son sert manipulatif cikis tamami ile geri verildi..

Eski kanalin icine donduk.

Onun denge noktasi 27.50 idi...

Ben bu seviyede bu kagidin stabillesecegini dusunuyorum..

Syg,
    Dudu twitter'da degil ve olmayacak da...

7.  Alıntı Originally Posted by kırmızı Yazıyı Oku
    Sn Serdary bilgi için teşekkürler,ilk defa başıma geldi bu takas uygulaması ..
    herşey kısmet kaptırdım diye yukarıdan aldık .
    bakalım ptesi işlemlerden gün sonunda toplam fark yaşanacak mı
    Rica ederim. Ben de her gün yeni bir şey öğreniyorum, bakalım daha neler çıkacak karşımıza
    Her şey nasip
    Bol bereketli kazançlar dilerim.

8.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    #HEKTS #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...02241002116672

Son sert manipulatif cikis tamami ile geri verildi..

Eski kanalin icine donduk.

Onun denge noktasi 27.50 idi...

Ben bu seviyede bu kagidin stabillesecegini dusunuyorum..

Syg,
    TRIX 0 yolculuğu kaldığı yerden devam mı hocam

Sayfa 863/885 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •