Sayfa 67/218 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon
Arama sonucu : 1740 madde; 529 - 536 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Fortune1905 Yazıyı Oku
    Piyasada ne kadar lotu oldugunun ya da sahibinin parasinin ne oldugunun onemi yok. Ac gözlü olduktan sonra her seyi yapar.

Ceo cikip demedi mi. Sadece nakliye ve depolama gideri olarak 100 milyon dolar tasarruf edecegiz. Nerde bu tutar .yalandan baska birsey degil.

Hisse 8 lerdeyken sadece yabanci mi bosaltti mali yoksa azeriler mi?

Goldman olunca ne oluyor. Hisseyi arz edecegiz. Sende iyi para kazanirsin demisler. Yapmazsak payini geri aliriz demis.bu kadar basit.

2 senedir bu hisse neden bu fiyatta. Çünkü fiyati dusuk istiyorlar. Yeni yemler gelsin diye. Fiyat yukari çıksa ky satıp cikacak çünkü. Millet bikti artik.

Hissesine arka çıkmak zorunda. Tv lere cikip ,konferanslar sozler verip hisseyi pazarlayabiliyorlarsa yeri gelince de sahip çıkacak.

Kahve sohbetini de sen birak. Durmadan bi savunma modundasin. Seni gibi savunup daha sonra ortadan kaybolan çok insan gordu forum.
    Ağzına sağlık...
    Dert etme kimin ne mal olduğunu herkes görüyor....
    Hırsız var diyoruz sat çık diyor...
    Yangın var diyoruz sat çık diyor...

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

2. Bakın arkadaşlar;zaman zaman çeşitli yazılar okuyorum.Endeks için öyle rakamlar dile getirildi ki hepsi yanıldılar şu ana kadar.Grafik paylaşıyolar bir rakam söylüyorlar sende etkileniyorsun.E höstat ne oldu o iş diyorsun,bu seferde ben uzun vade dediydim.Ama 3 ay ama 5 ay😂Yav böyle tahmincilik olur mu?İyi herkes bi rakam sallasın tutmayıncada efenim şu bacağı yapıyor 1 senelik bu tahmin😊Ama paylaşım yapıncada öyle kelimeler,cümleler kuruyolar ki şimdiki zaman veya işte yakın gelecekte olacakmış gibi.😊E ben seneye beklerken şimdi elimi mi koklayım ekrana bakarak.
    Siz siz olun bu işi öğrenin..YTD

3. Başka hisseler fizana gitti,moral bozmayın.Önce sağlık sonra da nasip deyin.Bende zarardayım ve üzülmüyor değilim ama şükür deyip geçiyorum..YTD

4. Ne adı bir kagitmis bu ya. Offf

Mayis ayının son 10 gununu yabancılar "Sell in May and go away" yapabilir diye tamamen nakite gectik.
    Bu ihtimal gerceklesir ise kucuk bir siyah kugu daha gelebilir.Dunya piyasalarina.

6. sadece kisisel dusuncemdir hissedeki dusus sona erdi fren yapti artik biraz kendine gelir diye dusunuyorum kendimce....

7. Sayın Hürkuş,mayış ayı Sell in may😊,mart nisan aylarında endeks için öyle rakamlar verildi ki😅Yan tahtalarda almayanı dövdüler..Eee 82.000 den 103.000 gelen yaklaşık 21.000 puanlik bir yükseliş oldu.Birisine şimdi sorsam nolacak diye..Hiç bilmeyen cevabı verir..😊YTD

8.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Bakın arkadaşlar;zaman zaman çeşitli yazılar okuyorum.Endeks için öyle rakamlar dile getirildi ki hepsi yanıldılar şu ana kadar.Grafik paylaşıyolar bir rakam söylüyorlar sende etkileniyorsun.E höstat ne oldu o iş diyorsun,bu seferde ben uzun vade dediydim.Ama 3 ay ama 5 ayYav böyle tahmincilik olur mu?İyi herkes bi rakam sallasın tutmayıncada efenim şu bacağı yapıyor 1 senelik bu tahminAma paylaşım yapıncada öyle kelimeler,cümleler kuruyolar ki şimdiki zaman veya işte yakın gelecekte olacakmış gibi.E ben seneye beklerken şimdi elimi mi koklayım ekrana bakarak.
    Siz siz olun bu işi öğrenin..YTD
    Para teknigi cizer.
    Oyle direnc boyle destek yuzde yuz garantisi yok bence...
    Olay bitince herkesin sordugu soralim her sey gitse bile petkim gider mi;)
    Ytd...

"Memleketim varsa Ben de varım."Vehbi KOÇ

Sayfa 67/218 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •