Special Days Image
Sayfa 4/35 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 278 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Excel formatında temel ve teknik analiz

sayın @yörük@,

metastockta bir çok veriyi kullanıyorum.

fxplus foreks anlık 10 kademe veri programı içine yazdığım bir çok şahsıma özel indikatörler var. bunları anlık, 1 dk,3dk,5dk,10,dk,15 dk,30 dk,60dk, 2 saat, günlük değer biçimlerinde kullanmaktayım.

gönderdiğim ve göndereceğim veriler günlük verilerdir/günlük veriler olacaktır. hisse seçimini de kullanıcıya bırakıyorum.

selamlarımla.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

metastock data verileri hisselerin geçmiş tüm günlük değerlerine aittir. veriler temettü ve bedelli/bedelsiz sermaye artışları yapılmış değerleri içermektedir.

bu arada 14.Nisan.1993 tarihinden bu yana borsa ile ilgilenmekteyim.

selamlarımla.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by yukselc Yazıyı Oku
    sayın @yörük@,

metastockta bir çok veriyi kullanıyorum.

fxplus foreks anlık 10 kademe veri programı içine yazdığım bir çok şahsıma özel indikatörler var. bunları anlık, 1 dk,3dk,5dk,10,dk,15 dk,30 dk,60dk, 2 saat, günlük değer biçimlerinde kullanmaktayım.

gönderdiğim ve göndereceğim veriler günlük verilerdir/günlük veriler olacaktır. hisse seçimini de kullanıcıya bırakıyorum.

selamlarımla.
    Sn yukselc,
    Teşekkür ederim, yılların size verdiği tecrübeyle çok güzel bir sistem kurmuşsunuz. Yazdıklarınız ve gönderdiğiniz grafiklerle kendi kullandığım sistemi karşılaştırmış oldum. Çok değişik bakış açısı kazanmış oldum sayenizde.
    Her gün güncellemeniz dileğiyle takipteyim. Selamlar... Saygılar...
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

4. Buralardan bir rezervasyon alıyım, müsait zamanda hepsini okurum.

Konu hayırlı olsun.

Saygılar

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,703
    sn. yukselc, öncelikle büyük uğraş vererek hazırladığınız tablo için tebrik ederim. umarım daha da geliştirirsiniz.

sorum şu: bu tabloya acaba şirketlerin dönemsel bazda esas faaliyet karındaki artış/azalış yüzdesini ekleyebilir misiniz? yada düşünür müsünüz? çok kritik bir rasyo olduğunu düşünüyorum.

6. Şunu da baştan söyliyeyim, iyi niyetle bir şeyler yaparsanız insanlar bunu görev olarak size yüklerler ve sanki mecburmuşsunuz gibi 2 gün ilgilenemezseniz "Kardeşim liste güncellenmemiş bu ne rezalet, beceremiyosan yapma bırak bu işleri" serzenişleri gelir anında. Buna da hazırlıklı olmak lazım. Syg.

7. Cok guzel bir calisma olmus elinize saglik, takip edecegim

Alıntı Originally Posted by yukselc Yazıyı Oku
    kendisine ayrıca teşekkür ederim.
    Tesekkurler emegi verene sayin arkadasim. Faydali olacagini dusunuyorum.

Sayfa 4/35 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •