Sayfa 5/35 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 278 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Excel formatında temel ve teknik analiz

sayın cennetyolu;

programın asıl boyutu 14 mb olduğunu belirteyim. programın aslında şirketlerin gönderdikleri bilanço verilerinin tümü bulunuyor, her kalemi ayrı ayrı değerlendiriyorum elbette.

ancak takdir edersiniz ki benim yoğurt yemem buraya kadar, her şeyi yayınlayacak durumda değilim. programımı 1996 yılından bu yana yazmaktayım. bankalar, aracı kurumlar, yatırım fonları programı satın almak istediler, öyle paralar teklif ettiler ki şaşırıp kalırsınız. satmadım. bana özel olanı niye satayım, niye herşeyi paylaşayım? yayınladığım veri dosyası bile 370 kb, bir sütun eklediğimde 9 kb daha programı uzatıyorum. yayınladığım veri dosyasını şimdilik yatırımcılar açısından yeterli buluyorum. ne kadarını incelediniz? hadi temel analiz kısmını okudunuz, şu olsun, buda olsun, diyorsunuz. teknik bölüme baktınız mı? programı bugünkü verilerle test ettiniz mi?

selamlarımla.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

2. Elinize emeğinize sağlık. .teşekkür ederiz

Ellerinize sağlık Sayın yukselc. Teşekkür ederim.

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

çok güzel olmuş , temel analiz rasyolarını biraz daha ekleme yaparak ve en azından haftada bir mesela haftalık kapanışlara göre paylaşmanız dileği ile ..

kapanışa göre piyasa değeri , satış cirolarının dönemsel seyri , esas faaliyet kar seyri

ayrıca dolar bazında da opsiyonel olarak verileri takip edebilme şansı olsa

ne kadar güzel olurdu

emeğinize sağlık

Sayfa 5/35 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •