Sayfa 11/579 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 81 - 88 arası.

Konu: HALK Cafe - III

1. Bu bankanın öz sermayesi 30 milyar

2.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Artı eksi ile hepsi doğru. Sermaye çarpanı fiyat güncel fiyattan çok uzak olmaz. Yani 2 lira diyerek 3,5 milyar adet lot getirmez. Skp kendi kontrollerinde olduğu İçin süreç uzamaz. 1-2 güne çok şey netleşir. Aşırı derecede ucuz ve kelepir olduğu İçin daha kelepir bir hale getirmezler. Arpalık olduğu daha çok pahalı olduğu günlerde akla gelir.
    Yaklaşık 4.20 ile 6.20 arası bir fiyat belirlemesi oluyor

3. Sermaye artışı sonrası hissenin defter değeri düşüyor elinizdeki hisse sayısı aynı kalıyorsa otomatikman zarardasınız. Yanlışmıyım.

4.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Varlık fonu ederi 25 lira olan lotu 5.40 kardan alıp ortak olacak. Can kurban böyle ortaklığa. Benim bir evim var ederi 600 bin lira ama biri diyor ki senin ev ederi 600 olabilir ama şu an ki piyasada 150 bin lira bunun yarısına ortak olmak istiyorum deyip bende onu ortak ediyorum. Adam bana 75 bin lira verip evime ortak oldu oysaki ev 600 bin lira idi bana 300 vermesi gerekirdi
    Evin ederi 600 ve değeri de 600 olsaydı yani senet 5 lira değil ederi kadar 24 lira olsaydı doğru evin sahibinin ortaklık payı azalacaktı. Ama şimdi ederi 0,20 de olduğu İçin bu sizde büyük bir kayıp yapmayacak. 1,250 sermayeli 500 milyar aktifli bir banka olamazdı. Yatırımcıyı elbette düşünmediler, batmaktan iyidir demek daha doğru olur. Fiyat yarın 25 olmayacak, fiyat yarın 25 olsaydı sizin ev Şuan 50 lira evde 600 olsaydı gelen ortak beleşe gelmiş olurdu.

5. Covit olayından önce ve bu geçen sürede diğer bankalara göre 1 Şubat veya 1 Mart fiyatına göre en dik duran Halkbank fiyatı oldu. Bununda bir anlamı olmalı.

dolar ve havacılık konuşmaktan sıkılmıştı millet alın size gündem

yeni başlık hayırlı olsun.
    men dakka dukka

zaten dipteydik .
    düşecek yerimiz var mıydı.
    ne yapalım yok mu olalım
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Covit olayından önce ve bu geçen sürede diğer bankalara göre 1 Şubat veya 1 Mart fiyatına göre en dik duran Halkbank fiyatı oldu. Bununda bir anlamı olmalı.
    Çünkü benim iznim olmadan 60 milyon küsür TL ateşledi.

Sayfa 11/579 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •