Sayfa 197/579 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Alıntı Originally Posted by Zübük Zade Yazıyı Oku
    hava sat banka al ytd
    Gecen sefer oyle yaptin. 5.70 vursaydi cikacaktim, vurmadi. Neyse onemi yok, havacilardan cikan paraydi. Bir kismi az karla gitti, kalanini 3 dolara kadar tutacam yok sayip.

Tekrardan soyleyim, kesinlikle yazdiginda haklisin. Biktik bu mendeburdan, olay bundan ibaret.

2. Umarım havacılar düşerken endeksin içine etmez!

Zannetmiyorum, agirliklari fazla degil. TAV - Pegi %1, Tombik %4. Toplamdan %6.
    Asil kalantorler Tup, Eregli, Bim. Bu ucu %30.

4.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Umarım havacılar düşerken endeksin içine etmez!
    Banka yabancı satışı, vobda long yabancı varken, kuşlar 520 daha gider. kuşlara short acılırsa gider, yok acılmazsa satış normal.

Ama şunu kabul edelim, ucundan kıyısından bir şeyler anlıyoruz desekte, HİÇ BİR ŞEY ANLAMIYORUZ. Niche alman yazar böyle bir cümle söylemişti.

Bunun özeti ise para piyasalarının tamamında ciddi bir KAVRAM KARMAŞASI var. dikat etmek gerekir.

5. Ya şu doları 6,830 üstüne ısrarla almıyorlar, neki sürekli tetikte ol bir arkana yaslanma.

6. endeks eksi yazdımı yoksa 0,001 mi kaldı.

o ışıkta trenin ışığı galiba
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Yanlız şaka bir tarafa bankalar hariç fiyatlar 124 bin endeks tepesini artık geçti. Nasıl bir plan içindeler bilemiyor. Bankalar da büyük konuşmak, hatta endeks için büyük konuşmak çok zor. Bankalar ucuz, kelepir bir hale geliyor, yinede ben alıcı değilim. Endeks 4-5 bin puan satış yerse orada duruma bakmak isterim. Bugün yarın 4-5 bin puan bir satış ihtimali görünüyor. Olur olmaz bilmek zor.
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Yapı kredi kırmızı sinyal atıyor. Kendisi tam bir panik öncüsüdür, bakalım hissiyat doğru çıkacak mı.
    ereğli çok hareketli, 20 kademe fena değil, 20 kademeye verdim gitti, elimde mal kalmadı, düzeltme beklerim, gelir se alırız, gelmezse yapacak bir şey yok.
    Ben artık temkinli gidiyorum, 150 bin liralık ereğli vardı, 10-15 bin olsa beklerdim, ama 8,18 gelirse tekrar alırım. Ereğli ile birlikte mutlaka isdemiri de izle.
    8,18 değil 8,13 bile geldi. Ereğlide rakam vermeyelim, 8,18 üstü kapanışlar sonrasında alım uygun diyelim daha doğru olur.

Sayfa 197/579 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •