Sayfa 217/579 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: HALK Cafe - III

1. Ben yazdıktan 3 kd sonra dolar 6,830 görmüş. bu rakam dövizin seyri için kritik, üstü başka altı başka iki dünya.

Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    ortak aklıma karpuz kabuğu getirme... Birde kamuya açık bir şekilde söz istiyorum, hulktan kurtulursak istanbula geleceksin sana sarıyerde boğaza sıfır bir mekanda özel sunum kaya levreği yedireceğim. Sonrasında istanbula yerleşmek isteyebilirsin karışmam bak!
    Doktor, bu isin icinde birsey var. Her ne ise artik. Mahkemeyi mi bekliyorlar acaba diye icime kurt dustu. Biliyorsun boyle yataya baglayip fiyat baskilari asagi gitmek icin yapilmiyor. Sen Petkim'de iyisin nasil olsan, ufak tefek seylere, 3-5 kademe ugrasma bence her gun takip ederek. Malini almissan birak artik sirasi gelsin.

Aselsan millete 45'den beri bosaltildi. 2 sene tasiyan tasidi, dayanamayip cikti 15'lerden. Simdi 30. Bu is zamanla oluyor. Ayni surecten Petkim de gecti. Felaket prim yapmisti o, sonra gecirdiler. Ordaki aglayanlara bakma sen. Kagit 5 kati artmis 1.5 senede, basip gececeklerini 500 kati artmasini bekliyorlardi herhalde. Bizler buranin nasil kotuleyicisi isek, onlar da oranin kotuleyicisi demstim hatirlarsan. Bizimkinin dayanagi var, onlarinkinin ise yok. El insaf.

Bosver levregi mevregi. Halka bagladigina gore olmayacak is demek

3.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Bankalar konusunda sayın 666 haklıdır. xbank grafikleri konusunda Enigma kardeşim haklıdır. Ancak.

Vobda eskilerden takip ettiğim bir arkadaşın sistemi sat verdiği için banka alamıyorum.

Birde Dün kara kalem çalışması olarak endeks için nacizane görüşlerini bizimle paylaşan Galip Öztürk beyefendinin düşüş beklemesi nedeni ile günlükcüyüm.
    ben zaten banka hissesi almam abi,kendime özel birkaç sebebim var.
    endeks için ise galip abi bana da bişeyler yazarsa belki ikna olabilirim .

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    ARD yazılımı benden başka izleyen yok ama ufak bir bilgi vereyim. Adamların dün defter değeri 11 kat üzerindne işlem görüyordu, yani 1/11, gece bilanco kar falan geldi, şuan defter değeri 1/6 ya geriledi, yani bir ceyrek gelen kar ile defter değeri bir anda yarı yarıya değişti. Senet 30 lira ve 6 kat üzerinden işlem görmeye devam ediyor.
    Bence cucuk kadar seylere bulasma. Yazilim benim isim, ne yaptigina bakmadim bile onun. Iyi yerden girmemissen riskine degmez onlarin hicbirinin.

5. Halk ve işbank hariç komple boşalttım portföyü. Yeni BIST baya iyi, ayrıca bizim Halkbank sabrımız sağlam olunca kar etmemek imkansız diğer deneylerde.
    Dün sağolsun THY yi sattık, full zarar bilançoya rağmen, bugün de mndrs sağolsun full katmerli zarar açıkladı ilk çeyrek bilançosuyla krizden önce satmadığım fiyata gelince onunda verdim.
    Aslında eşeği kaybedip bulma ve 2.5ay arama hikayesi.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    Halk ve işbank hariç komple boşalttım portföyü. Yeni BIST baya iyi, ayrıca bizim Halkbank sabrımız sağlam olunca kar etmemek imkansız diğer deneylerde.
    Dün sağolsun THY yi sattık, full zarar bilançoya rağmen, bugün de mndrs sağolsun full katmerli zarar açıkladı ilk çeyrek bilançosuyla krizden önce satmadığım fiyata gelince onunda verdim.
    Aslında eşeği kaybedip bulma ve 2.5ay arama hikayesi.

Banklarda 2. Çeyrek zarar yazsın diye dua ve bilimum namaza başlıycam.

Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    Sayın 666,
    200 günlük ile 50 günlük çok başka şeyler.
    50 günlükler geçmiş 50 günü baz alır,olumlu olumsuz ne varsa,güncele en yakını yani.
    2 aydır olumsuzluk hakimdi ve ''bişeylerin değişiyor olabilir'' düşüncesi 50 günlüklere bakılarak yapılır.
    diğer yandan 200 günlükler olgunlaşan yükselişlerde yada derin düşüşlerde incelenir ki daha o kıvama gelmiş bir banka endeksi yok.bu yüzden xbank 50 günlükler ve garan 50 günlükler kıymetli fikirler verebilir.
    Halk Bankasi 2 kere golden cross yapti. Ikisinde de onu yaptirip milletin eline verdiler. Kac kere trend degisimi bekleyelim, 3 sene gecmis artik. Tahta cevirmek oyle harala gurele dalmakla olmuyor. Ekip calisiyorlar. Onlarin yaninda 5 tane teknikci vardi, ona gore cizdiriyorlar.

50 gunluk aortlar guncel diyorsun da... O 50 gunlukler olana kadar ati alan uskudari gecmis oluyor. Sonra tekrar bozuluyor. Bizim piyasamiz oyle derin bir piyasa degil. Ama sonuc olarak bir sistemin olduktan sonra sana kazandiran ne ise en iyisi odur, degil mi?

Ecilic hakkında görüşü olan var mı

Sayfa 217/579 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •