Sayfa 255/579 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    cümleten iyi akşamlar...
    bu halkbankta bi acaip ha...
    kredi kartıyla alakalı mesajda değerli müşterimiz diyor...
    normal kredi ile alakalı mesaj da sayın cüneyt (Soyadımı kullanıyor) şu tarih de kredi borcunuz var diyor. hhımmm der gibi.
    sizinde dikkatinizi çekmiştir.
    Anladigim kadariyala senin problemlerin de bayagi degisik cuneytt.

Dunya yanip yikiliyor yav!!!

2.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Yazışmalarından sanki Aziz Üstel gelecek diye dört gözle bekliyorum.
    güldürdün beni arkadaş...beyinmi ütülüyoruz yani.. eyvallah.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Anladigim kadariyala senin problemlerin de bayagi degisik cuneytt.

Dunya yanip yikiliyor yav!!!
    önemli olan sana, bana, kızıldağ abime bir şey olmasın be güzel abim. dünya yıkılıyorsa(!) yeniden kurulur..bizde bir köşeyi kaparız. Hürmetler.

4. Albrk ve seker vardi birisi inatla 1.35'i geçmiyordu, digeri de 1.13 falan cuma gunu satip tskb'ye gectim aynı gün ikisi de hareket etti, sanki beni beklemis gibi elimde cerezlik vardi yani sirf zararina satmiyim dedim ama vur yandan da baktim tskb'de hareket baslamis en azindan bunu kacirmayalim dedik simdi albrk basa bas noktasında, seker bir iki kademe aşağıda, onlar neyse de eleimde epeydir polho var ondan da kurtulabilmis değilim, sise zaten yüzyılın kazigi oldu benim icin en son olan bu yukselis trendini de boylelikle heba etmis olduk.

apo hisse degistirerek para kazanma olayi cok zor borsada.
    Sise maalesef talihsizlik oldu.
    Fazla dert etme bence, ufak hisseler haric kimse birsey kazanmadi zaten.

6.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    TSKB bankası için güzel şeyler söyleniyor, ama uzun vadeli.
    Cuma bunu yazdığımızda 1,06 dan bende aldım 1,11 den verdim. 0,95 lere gelirse ilk alacağım senet olur. Sanırım bugün 1,15 leri gördü, ama cuma yazarken bu senet için 2021 tarihi işaret edildi, yani bu sene toplama senesi. Kalkınma bankaları BDDK gözünde diğerlerine göre daha farklı muhafiyetleri var.

7. Elimde biraz cop hisse var, bankalar bu yukselise ayak uyduramadi, şimdi copler basabas noktasina yaklaşmışken dipten banka toplamak mantikli degil mi yani endeks bozulsa bankalari verseler de dusecek pek bir yerleri yok çünkü zaten dipteler ne dersiniz? Bu abritraji ciddi ciddi dusunmeye basladim. Aksilik bu ya copleri satarim biraz daha yürürler biz de bankalarla basbasa kaliriz

Oyle bir bag kurmak zor. Adi ustunde cop, ne olacagi bilinmez.
    Endeks dusse de dusmese de bankalarin asagida fazla yeri yok. Ama ne kadar surundururler bilinmez. Orda birseyleri bekliyor gibi babalar.

Sayfa 255/579 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •