Sayfa 262/579 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Piyasadaki butun hisseleri mi almissin ne yapmissin. Sattikca satiyorsun, bitmiyor.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Piyasadaki butun hisseleri mi almissin ne yapmissin. Sattikca satiyorsun, bitmiyor.
    artık hulkta çakılıp kalmıyorum

Elimde kalanlar

Hulk
    Vakıf
    İSC
    akbank
    doaş
    EKGYO %25
    ICBC toksik yatırım :D

Satılan
    THY
    GEREL
    EKGYO %75

Ne farkedecek, hepsi banka kalmis. Gideceklerse beraber gidecekler zaten.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ne farkedecek, hepsi banka kalmis. Gideceklerse beraber gidecekler zaten.
    Deşme yaramızı ortak kendimizi kandırıp mutlu oluyoruz

5. golden cross takip edenler var, avcı gibi, yani sadece bunun üzerine sitem kurmuş, takip ettiği liste aşağıda, endeks 102-103 bine düzeltme yaparsa bu listeden bende alırım, şimdi almak cesaret ister. liste şurda bir yerde dursun, işine yarayan olur belki.

aksen,aselsan,avad,bera,bfren,bizim,brisa,mrdın,ec zyt,garfa,krgyo,kront,nuhcm,orma,tatgd,tlman,tmpol ,ufuk,vkgyo.

https://www.zerohedge.com/political/...protest-cities

ZeroHedge'de tuglalarla ilgili bir yazi var. Birisi "ben bu yoldan 5 senedir geciyorum, bir kere bile tugla gormedim koprunun altinda" diyor. Polis biz koyduk bir insaat var demis.

Birisi de tuglalari tasiyan araci takip ettim, AcmeBrick'ten geliyor, Berkshire Hathaway sahibi diyor.

Vay Omaha Iblisi. Burda da mi sahneye ciktin. O yuzden bosalttin demek havacilari.

E tabi bu fantazidir. Iblis akilldir, oyle kendi sirketinden koyup izini buldurmaz. Muhtemelen gidip bir Havayolu sirketinin forkliftlerini kamyonlarini kullanip yerlestirmistir millet rahat rahat ortaligi taslasin diye. Bir tasla iki kus vurmus olur. 3-5 kus hatta.

Man Threatened To Unleash ‘Riot Control Bees’ If Protest Became Riot
    ‘I’m willing to bring them in and kick them over if things get out of control’

Infowars.com - June 1, 2020

A Wisconsin man brought a dozen crates of bees to a protest and threatened to release them if the local protest descended into riots.

Greg Hoeft of Janesville brought 12 crates of bees towed on a trailer to a parking lot nearby the protest, which had about 100 people on Saturday.

Sayfa 262/579 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •