Sayfa 273/579 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: HALK Cafe - III

1. 666, değil abd, ben hale gezi parkı davasını çözemedim, bir feto vardı, geldi gitti, merkez bankasının dolarları eridi, kimin eli neden kimin cebinde sorusunu dahi soramıyoruz. Bu arada israil de trump üzerinde ki desteğini çektiği için dünya biraz karışık demek yanlış olmaz.

2. dün ev alanlar peşinat için dolara saldırdı sattı gittiler. dolar bugün normalleşiyor. eylüle kadar türbülans devam eder, hesap günü ekonomik mahşer eylül gibi kurulacaktır. artık ekonomik maşherde doları olanlara yaşam hakkı verilecek. Bu arada ben fırsat bulursam kalıcı olarak dolar yerine streline geçmeyi düşünüyorum. daha önce de yazdım ama yapamadım, orada hata yaptık.

3. asilsan yanına, 5,44 ile enka geldi, bunlarda bir kötü durum olursa zarar %2-3 gibi sınırlı kalır düşüncesi ile sectim. halkbank gitmeyeceğini düşünerek. (swap gelirse kör ebemde gider) swap hariç

4. 5 yıllık CDS gerilemiş ve değeri 480 olmuş.

5.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    5 yıllık CDS gerilemiş ve değeri 480 olmuş.
    aslında bu orana göre doların 6,5 altına inmesi lazım. ama enflasyon %12, faiz %8 ise klasik ve modern matematik aramak yanlış olur. sayın süper lüks başkanımız berat beyin matematiğine göre gidiyoruz.

6.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    ENİGMA, sesimiz duyorsan asilsan (aselsan değil) hakkında desteğine ihtiyacım var. ateşinle destekle beni.
    geç olmadıysa senin için bakayım abi.işlerim sebebiyle henüz bakabildim foruma.

7.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    geç olmadıysa senin için bakayım abi.işlerim sebebiyle henüz bakabildim foruma.
    sana zahmet orta vade için, günlük değil.

8. 31,62 önemli yatay destek.üstünde pozisyonlar rahatlıkla tutulabilir.
    hemen altında kırılan mavi trend var.
    31 cıvarında maviden gelen günlük yükselecek destek değeri var.
    mavi altına sarkış yeşili teknik olarak hedef yapabilir.
    29,50 cıvarında yeşilden gelen destek ve günlük olarak bu da yükselecek.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...362278b469.png

Sayfa 273/579 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •