Sayfa 280/579 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    amerikalı için duvara çivi bile çakmam, trump gidiyor ama, bence tabi.
    Trump gitmez. Tam tersine bu etrafin yakip yikildigi yerlerden oy toplayacak. sahna ortagimiz garez tutmaz bana.

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    oradaki benzetme ekonomik değil, deprem de virüs gibi beklenmeyen bir afet. ve sonuc şekil a da olduğu gibi.
    Internet cagi basliyordu butun dunyada o zaman. Simdiki ile pek alakasi oldugunu zannetmiyorum durumun.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Trump gitmez. Tam tersine bu etrafin yakip yikildigi yerlerden oy toplayacak. sahna ortagimiz garez tutmaz bana.
    valla, adamı çamaşır suyu için açıklaması yaktı, buna sizde inanmamıştınız ama, bizzat aynı gün rakibi joe biden şöyle açıklama yaptı, "sayın abd halkı üzülerek söylüyorum çamaşır suyu içmeyin"

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by SherlockH Yazıyı Oku
    Ben biraz daha konuşayım, ise yarıyor totem
    50 cent veriyorum...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

5.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    50 cent veriyorum...
    kargaya yavrusu kuzgun gelir, sen gidip kargaya yavrun karga dersen GÖZÜNÜ oyar, gözünü oyanlara malasef bende izin veririm. 50 centcilerin olması artması en büyük isteğimizdir, keşke hepsi sizin gibi kargayı değersiz görse uzak dursa hatta hiç gelip okuması ziyadesi ile memnun oluruz. Velevki haftaya 6,70 üzeri 1 dolar üzeri olursa ben sizi bulurum.

6. 5.49 kırıldı, 5.55 kırılabilecek mi?

7.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    5.49 kırıldı, 5.55 kırılabilecek mi?
    patron sen nereden biliyorsun bu rakamları, yoksa 666 nın senelerdir aradığı tahta yapıcı sen misin. (rakamlar doğru)

8.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    patron sen nereden biliyorsun bu rakamları, yoksa 666 nın senelerdir aradığı tahta yapıcı sen misin. (rakamlar doğru)
    Daha önce fotoları paylaşmıştım

Sayfa 280/579 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •