Sayfa 285/579 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: HALK Cafe - III

The Borsa Istanbul 100 Index headed for its 12th day of gains Thursday, the best winning streak since 1993. W

12 gundur yukseliyormus, son 30 senenin en iyi serisini yakalamis kumarhane.

3.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Bi zamanlar 2.3 katıymış garanın Halkbank.Başa baş olsa garana geçmeyi değerlendiririm şahsen.
    Ben tahsisliyi olumlu görüyorum.Çünkü Pd/dd şimdilik yükselmiş gözüksede 1-karlılık artacak 2-PD/DD önümüzdeki bilonçolarda tekrar eski yerine gelecek. 3-Kamunun payı arttı ve kamu artık hissenin değerlenmesini daha çok arzulayacak.
    2. çeyrek bilançoda kasaya yaklaşık 10milyar (sermaye+sigorta satışı+kar) TL girecek. PD/DD 0.3- olabilir.

RTA yatırımcısından 'imdat' çağrısi
    04.06.2020 - 07:00

Borsa İstanbul'da küçük ve derinliği olmayan hisselerde olağanüstü hareket bilindik sonuçlar doğurmaya başladı. Koronavirüsün başladığı mart ayında 1.62 lirayken virüs için tanı kiti ürettiği haberiyle birlikte 2 ay da 48,55 liraya tırmanan RTA Laboratuvarları hissesi 13 Mayıs'tan bu yana yüzde 60 gerileyerek 18,92 liraya düşünce bu hisseye yatırım yapan küçük yatırımcılar şoka girdi. Yatırımcılar 3 aylık bilançosunda kar açıklayan şirketteki fiyat düşüşünü şirket yönetiminin hisse üzerindeki işlemlerine bağlayarak mağdur olduğunu iddia ediyor. Bir çok yatırımcı tüm malvarlığını yitirdiğini belirterek imdat çağrısı yaptı. Yatırımcılar SPK ve Cimer'i dilekçe yağmuruna tuttu.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku

Borsa İstanbul'da küçük ve derinliği olmayan hisselerde olağanüstü hareket bilindik sonuçlar doğurmaya başladı. Koronavirüsün başladığı mart ayında 1.62 lirayken virüs için tanı kiti ürettiği haberiyle birlikte 2 ay da 48,55 liraya tırmanan RTA Laboratuvarları hissesi 13 Mayıs'tan bu yana yüzde 60 gerileyerek 18,92 liraya düşünce bu hisseye yatırım yapan küçük yatırımcılar şoka girdi. Yatırımcılar 3 aylık bilançosunda kar açıklayan şirketteki fiyat düşüşünü şirket yönetiminin hisse üzerindeki işlemlerine bağlayarak mağdur olduğunu iddia ediyor. Bir çok yatırımcı tüm malvarlığını yitirdiğini belirterek imdat çağrısı yaptı. Yatırımcılar SPK ve Cimer'i dilekçe yağmuruna tuttu.
    A1 ceza almis, bu hisse ile ilgili baska kararlar da vermis spk emir iptali vs gibi.
    Bu hisse 2 lirayken almadim neden almadim hala cozebilmis değilim, sirf bu salgin yüzünden takibe almis ama reel olarak almaya elim gitmemisti 4.50'ye dusunce de almadim nasil bir sacmalik anlatamam neyse tanıdığım birisi bu hisseyi 10 lira gibi bir rakamdan aliyor 50 bin lirasi 300 bin oluyor satmiyor, sonra arabasi var onu satıp daha yuksek fiyattan bunu aliyor, daha sonra babasi emekli ikramiyesini daha yuksek fiyattan hisseye yatiriyor ve o gunden beri kagit soluksuz düşüyor, su an ne durumdalar bilmiyorum 1 haftadir gormedim nerdeyse.

6.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    2. çeyrek bilançoda kasaya yaklaşık 10milyar (sermaye+sigorta satışı+kar) TL girecek. PD/DD 0.3- olabilir.
    Bence yüksek kar düşük PD/DD'den daha önemli.6 aylıkta inşallah güzel bir kar gelmesini umuyorum.Kamu bankaları atılım içinde.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku

666,
    Libya bizim mütahitlere emanet, Anel gibi şirketler için ne düşünüyorsun?

8. AAL yüzde 41 yukarı mi kapatmış ne ?

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 285/579 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •