Sayfa 337/579 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: HALK Cafe - III

1.  Alıntı Originally Posted by Halk-PETROL Yazıyı Oku
    Lawyer in geçmiş trial ve settlementlarina bakıyorum bu kadar bilgi analiz çok fazla çok. Gidip bir çimento fabrikasına selamın aleyküm abi bu fabrika sıfırdan kaça kurulur desek iş bitecek bilgi bu kadar ya bu kadar...
    Her topiğin bir sayfasında 10 yazı var, her gün 200 senet için her sayfada bir yazı yani 200 yazı okumak bir şeyleri bulmayı sağlar. Mesela ard yazılım covit için bir şey üretmiş kapa göndermiş, yada carfurr bedelli yapar mı, asilsanda bugün en çok Yabancı niye aldı, işde o çimentoyu sen bulacaksın, Harun’un işi bu. O bizden çok fazla mesai veriyor. Hareketli dönemlerdeyiz, oltayı boş sallasan da, uçunda kanca yem olmasada, balık bir şekilde misineye dolanıp sana geliyor. Evet zor değil.

Halk-PETROL Guest
    U.s. State department: Sanctıons desıgned to deter bashar al-assad and hıs regıme from exploıtıng the fınancıal system- al hadath

Halk-PETROL Guest
    Madenler artiyor

Halk-PETROL Guest
    2022 ye sıfır faiz muhabbeti yarın heralde gereken hareket xbank da başlar. Sonuçta sendikasyonlar vs 2 sene akar...

Bı Fed karar sonrasi geçmiş senelerde garanti tavan olmuştu neydi o karar unuttum..

5.  Alıntı Originally Posted by Halk-PETROL Yazıyı Oku
    Madenler artiyor
    Sen ne zaman yazsan Diriliş Ertuğrul'dan sonra Kurtuluş Osman izliyorum...

6. Çin'in Türkiye Büyükelçisi Deng Li:

Swap anlaşması konusunda Türkiye ile mutabık kaldık.

Önümüzdeki aşamalarda her iki tarafın şirketlerini daha fazla yerel paraları kullanmaları için teşvik edip gerekli adımı atacağız.

Halk-PETROL Guest
    Hacı ekyo nün kademelerde 20 trilyon mal varken kagit %100 koydu ki halen öyle.. kademede 20 trilyon ben bunu gordukten sonra imkansız hixbirsey olmadığını düşünüyorum

Halk-PETROL Guest
    5 kademede 70 80 trilyon mal varken bu kademeler kalkıyor.. sürekli böyle.. nasıl kalkıyor demek ki kalkıyor.. istendiği zaman.

Kademede 20 trilyon üstte 15 trilyon mal var 1 kademe üste diye insan cekinjr bu ne der.

Hacı böyle 10 kademe kalkıyor...

Sayfa 337/579 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •